Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Duffy skor - Säljer dessa oanvända Doffy skor! Säljer för att dom inte kommer till användning då dom har blivit för små. Frakt ingår ej. Nytt pris = 399kr
Skor från Duffy  - Ankelboots från Duffy. Använda men hela och i bra skick.
Duffy plattform skor - Ett par oanvända Duffy, plattform skor i Storlek 37. Om du vill ha flera bilder på dem är det bara att skriva 💕 Jag köpte dem och det blev aldrig att jag använde dem, därför säljer jag dem här <3
Svarta Duffy skor - Svarta skor, basic och snygga Använda 2 gånger Silver detaljer, storlek 37,5 Original pris 595kr
Duffy skor - Snygga skor, endast använda 1 gång inomhus.
Duffy skor - Söta skor, använda 1 gång
Duffy skor
Duffy skor - 89 Duffy skor - 90

Duffy skor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par helt sprillans nya Duffy sneakers då dom var för stora för mig, då jag velade så mycket och tiden gick ut så jag kunde inte lämna tillbaka dom. Det är lånade bilder men ni kan få bilder vid intresse. Hör av Er vid frågor. Damsko stl 37.

Lowa Andersson
Lowa Andersson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Vita sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med ikoniska nitar på tån. Skorna har rund tå, snörning och den klassiska röda sulan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och edgy stil. Kommer med originalkartong och certifikat.
sneakers  - så snygga. använda men inga defekter, skicket är som på bilderna. har tyvärr inte kvitto💕
 Isabel Marant skor i färg ecru - Hejjj, säljer dessa isabell Marant skor i färgen ecru som är köpta på isabell Marants hemsida för ca 5700, kvitto kan skickas vid förfrågan. Skorna är i storlek 37 och är i stort sätt nytt skick. Skriv vid minsta fundering eller liknande. Priset är inte fast så pruta på❤️❤️
Maison Margiela blå sneakers mocka/läder - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.
Beige sneakers från UGG med fuskpäls - Påriktigt dem snyggaste korna men köpte dem tog den i fel storlek.
Svarta sneakers från Axel Arigato nästan oanvända - Säljer ett par helsvarta sneakers från Axel Arigato i mocka med elastiskt band över vristen. Skorna har minimalistisk design, låg profil och diskret logga i guld på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och cleana skor.
Valentino sneakers✨(nya bilder) - Säljer mina snygga valentino skor med guldiga nitar (har tappat 5 nitar men finns nya att köpa) kan även byta mot en annan färg🩷
Marinblåa mocka skor med nitar och röd under sula - Säljer ett par tvär feta skor som är helt nya utan några defekter✅. Skorna är gjorda i mocka med en röd undersula. Kvitto igår🧾, dustbag, skolåda och ett Christi@n kort! Hör av er vid frågor.