Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kängor   - Säljer mina svarta timberlands sen endast är använda ett fåtal gånger och är som nya. Nypris 2399:-
Kängor - Svarta kängor i storlek 37. Nypris 699kr.  Hör av dig om du vill ha nån fler bild eller undrar över nånting 🥰
Kängor - Gotiska kängor med slitage. Platform kängor. Topshop.
Svarta kängor från Champion - Svarta kängor från Champion med grov sula i brunt och snörning framtill. Skorna är vattentäta och har en robust design med högre skaft. Materialet är skinn och syntet, perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något slitstarkt.
Känger - Svarta känger helt oanvända, de har bara suttit på en skohylla. Storlek 39 och måste hämtas upp.
Kängor - Kängorna har endast använts vid ett fåtal tillfällen och jag önskar sälja den eftersom den e för små för mig.
Oanvända Kängor
Oanvända Kängor - 89 Oanvända Kängor - 90 Oanvända Kängor - 91

Oanvända Kängor

Storlek: 40
Kategori: Skor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett till par kängor, dessa i nytt skick, med reflexdetaljer och oanvända! Lapp kvar(bild 3) 🌻15% av alla inkomster går till välgörenhetsarbe🌻köpare står för frakt<3 priset är diskuterbart🥰

Liv Ekstrand
Liv Ekstrand
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani  - Exklusiva Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers i vitt läder med rosa band och ikoniska nitar. Stilren och lyxig modell som passar till allt - tran jeans till klanning. Mycket sparsamt anvanda, i nastan nyskick, utan synliga märken eller slitage. Skick: Nästan ny / mycket fint skick @🎨 • Färg: Vit med puderrosa detaljer 📏 • Storlek:38 • Valentino Garavani •Levereras med originalkartong och Valentino-påse Köpta i butik! 📪  Snabb och trygg frakt❤️
Valentino opens  - Valentino opens i storlek 39🌸, passar perfekt med många olika plagg, skorna är i skicket 7/10 lite repor ! Annars är skorna fina och rena och hela . Hör av dig över frågor
Isabel marant Beckett  - Skor från Isabel Marant i modellen Beckett. De är väl använda vilket man ser på bilderna, säljer de då de är för stora. Pris går att diskutera!🩷skriv om ni vill se mer bilder på skorna!
Valentino Toile - Tja säljer mina sjukt snygga Valentino skor i modellen Toile. De är sparsamt använda och i ett riktigt bra skick. Modellen slutades tillverka 2025 därav är de väldigt svåra att få tag på. Nypris 9499kr. Ifall ni undrar över något är de bara att höra av sig.
Vita ballerinaskor med rosett - Snygga vita ballerinaskor med rund tå och dekorativ rosett framtill. Skorna har en mjuk innersula och guldfärgade detaljer på rosetterna. Perfekta för vår och sommar kanske även student! , matchar enkelt till olika outfits. Använda en enda gång! Köpta på Raglady på väla centrum för 300kr!
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers i skinn med breda ljusrosa band och ikoniska nitar över vristen. Skorna har rund tå, snörning och en chunky sula med rutmönster undertill. Märkeslogga på plösen och sulan. Riktigt statement-plagg för dig som gillar lyxiga detaljer.
Ballerinaskor  - Superfina sparsamt använda ballerinaskor som är från hm fast slutsålda överallt stl 37, prislappen är inte kvar längre
Isabel Marant svarta sneakers med kilklack - Säljer ett par svarta Isabel Marant sneakers med kilklack och kardborreband. Skorna har en mix av mocka och skinn, beige insida och gummisula i naturfärg. De har en chunky siluett och högt skaft som ger en riktigt cool streetstyle-vibe.