Alla kategorier > Mode > Skor
Mocka boots
Mocka boots - 89 Mocka boots - 90 Mocka boots - 91

Mocka boots

Storlek: 38
Kategori: Skor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mocka boots, knappt använda

Sandra Norrby
Sandra Norrby
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mocka boots - Mocka boots från Märket Daisa köpta för 1400, endast använda 2-3 ggr!
Mocka boots - Jätte fina boots som är lite spetsiga vid tårna med beige mocka imitation
Mocka boots - Säljer dessa boots från dasia köpta för 1500kr🥰 Storlek 40 och använda 2 gånger :)
Mocka boots  - Jätte fina boots svart storlek 36 går över knäna skit snyggt med jeans eller kostymbyxor mocka  🌸😊
Bruna mocka boots med fransar - Snygga bruna mocka boots från Minnetonka med fransar och flätad detalj. De har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för en bohemisk stil.
Bruna boots i mocka - Säljer ett par mysiga bruna boots i mocka. Perfekta för kalla dagar med sin varma insida. De har en enkel design utan snörning och är lätta att ta på. Passar bra till både vardag och avslappnade tillfällen. Använda men i bra skick.
Svarta mocka boots från Vagabond - Snygga svarta boots i mocka från Vagabond med spetsig tå och klack. Perfekta för både vardag och fest. De har en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Stilrena och bekväma, dessa boots är ett måste i garderoben!
Olivgröna boots med fransar i mocka st 38 - Snygga olivgröna boots i mocka med perforerat mönster framtill och coola fransdetaljer runt skaftet. Skorna har dragkedja baktill för enkel på- och avtagning samt platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en boho-vibe. Klicklak 5 cm
Andra annonser från Skor
Visa alla
Valentino open skor - Väldigt snygga valentino skor till tjejer. Storlek 38. Allt på bilderna tillkommer! Aldrig använda!
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
adidas Samba Wales Bonner Navy Croc - Unika fräsha Wales Bonner adidas skor.
Lanvin - Hej, jag säljer mina marinblå Lanvins i storlek 41/42 (uk6) i skick 8/10 | Ingår box och dustbag | Nypris =5099 SEK, säljs för endast =1999 SEK - Först till kvarn! 🤗
Maison margiela gats - Säljer dessa feta mörkblåa gats, skick 9/10 använda fåtal gånger. Hör av er vid frågor✌️ priset kan diskuteras vid snabb affär
Valentino open skor - Väldigt snygga valentino skor till tjejer. Storlek 38. Allt på bilderna tillkommer! Aldrig använda!
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Maison Margiela  - Tjena! Säljer ett par riktigt snygga Maison Margiela Gats i storlek 43. Inga defekter på skon, använda ett fåtal gånger eftersom att de är för små. Lådan är i lite halvdåligt skick därav priset. Funderar du över något så tveka inte på att höra av dig☺️, MVH Strwwt wst