Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita höga boots med klack - Säljer ett par stilrena vita höga boots med blockklack och rund tå, köpta på Zalando. Aldrig använda då de är något för små för mig, men så snygga!!! Strl 39 men något liten i storleken skulle jag säga!
Vita sandaletter med hög klack - Säljer ett par stilrena vita sandaletter med hög klack och smala remmar. Skorna har öppen tå och justerbart spänne runt ankeln. Tillverkade i syntetmaterial med en elegant och minimalistisk look som passar perfekt till sommarens outfits.
Vita märkes hög klackar - Assnygga märkes hög klackar som är beiga och simpla men ändå eleganta :) köptes för 950 men säljes för 300
Vita höga stövlar med klack -  Vita stövlar med bred klack och fyrkantig tå. Skorna är höga och når nästan upp till knäna. Tillverkade i syntetmaterial med svart sula och klack. Använd en gång. Pris kan diskuteras.
Vita boots med klack - Använda en gång, i gott skick.  Klackhöjd: 6 cm. Konstläder.
Vita boots med klack från KISSCAT - Säljer ett par vita boots från KISSCAT med kraftig klack och blå detaljer. Skorna har snörning, dragkedja på sidan och dekorativa fyrkantiga nitar. Tillverkade i skinn och har rund tå.
Vita höga boots från Adidas - Säljer ett par vita höga boots från Adidas med svarta detaljer och grov sula. Skorna har snörning framtill, två spännen upptill och klassiska Adidas-ränder på sidan. Tillverkade i skinn med rund tå och platt sula, perfekta för dig som gillar en sportig och edgy stil.
Vita höga boots m klack
Vita höga boots m klack - 89 Vita höga boots m klack - 90

Vita höga boots m klack

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Vita

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vita höga boots m smal klack från PRETTYLITTLETHINGS m dragkedja. 10 cm hög klack, strl 39, nypris 500kr (aldrig använda)

Wilma
Wilma
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Giuseppe Zanotti - Säljer ett par otroligt snygga skor från det exklusiva märket Giuseppe Zanotti! Skorna är i mycket bra skick, skulle säga ungefär 7/10. Nypris ligger på över 6000kronor men vi säljer våra för endast 1599 och kan gå ner i pris ännu mer vid snabb affär! Skorna är i storlek 44 och är true to size. OBS: Det har används whitening cream. Skriv gärna ifall det är några funderingar, allt bästa SkoKapet
Maison Margiela sneakers - Maison Margiela sneakers i vitt skinn med paint splitter tyvärr finns ingen box
Valentino flycrew skor - Valentino flycrew skor | originalstorlek: 42,5 passar mer 43, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: dustbag
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)