Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model i skinn med svarta detaljer på hälen och klassisk snörning. Skorna har en rund tå och platt sula, samt diskret logga på sidan. Perfekta för en clean och stilren look. Du får med box o dustbag jag börjar med 800kr men priset kan diskuteras. Skriv om ni är intresserade!!
Philippe Model vita sneakers i skinn - Säljer ett par Philippe Model sneakers i vitt skinn med rosa detaljer och klassisk logga på sidan. Skorna har snörning och en platt sula med tydlig Philippe Model-text undertill. Perfekta för dig som gillar en clean och stilren look. Modellen finns tyvärr inte längre kvar på hemsidan.
Philippe Model vita sneakers i skinn - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers i skinn med grå mockadetaljer på tån och bruna detaljer vid hälen. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Sulan har tydlig Philippe Model-logga undertill. Perfekta för dig som gillar en stilren och avslappnad stil. Dom är slitna. Men är fortfarande snygga. Hör av er vid frågor? Storlek 40. Allt OG medföljer
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model med beige mockadetaljer på tån och brunt skinn vid hälen. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en mix av skinn och mocka för en cool och avslappnad look.
Vita Philippe Model sneakers i skinn - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers i skinn med svarta detaljer vid hälen. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Snyggt märke på sidan och bekväm platt sula. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers.
Philippe Model vita sneakers skinn - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers i skinn med svart häl och klassisk logotyp på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och snörning framtill. Stilren design med diskreta sömmar och detaljer, perfekt för dig som gillar exklusiva sneakers. Kan gå ner pris vid snabb affär
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model med grå mockadetaljer och mörkblå häl. Klassisk låg modell med snörning, rund tå och platt sula. Skorna har märkets ikoniska sköld på sidan och är tillverkade i skinn och mocka för en lyxig känsla. Har varit välldigt sparsamt använda. De är i storlek 41 men passar 42. Man får även med dustbag, tag och kartong i fint skick.
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model Paris med klassisk låg profil och rund tå. Skorna har detaljer i beige mocka och svart häl, samt snörning framtill. Tillverkade i skinn och mocka för en lyxig känsla. Kommer med originalkartong, dustbag och taggar.
Philippe Model vita sneakers i skinn
Philippe Model vita sneakers i skinn - 0 Philippe Model vita sneakers i skinn - 1 Philippe Model vita sneakers i skinn - 2 Philippe Model vita sneakers i skinn - 3 Philippe Model vita sneakers i skinn - 4

Philippe Model vita sneakers i skinn

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Vita
Skick: Bra skick

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga vita sneakers från Philippe Model med beige mockadetaljer och svart häl. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Tillverkade i skinn och mocka, med logga på sidan och plös. Kommer med originalkartong och dustbag.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klassisk blå jeansjacka från Lee - Snygg blå jeansjacka från Lee med klassisk passform. Jackan har två bröstfickor med lock och knappar, samt metallknappar framtill och vid ärmslut. Tidlös modell i slitstarkt denimtyg som passar perfekt till alla dina outfits. SIZE L MEN PASSAR M
Blommig skjorta från Diesel - Säljer en blommig skjorta från Diesel i vitt med blå, gröna och gula toner. Skjortan har lång ärm, klassisk krage och knäppning framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett färgglatt mönster och skön bomullskänsla.
(Massimo dutti) Mörkblå långärmad pikétröja - Stilren mörkblå långärmad pikétröja från Massimo Dutti med klassisk krage och två knappar framtill. Tröjan är tillverkad i ett mjukt, stickat material som ger en avslappnad men ändå uppklädd look. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös stil.
Blå raka jeans från Replay - Snygga blå jeans från Replay med raka ben och klassisk femficksdesign. Jeansen har en diskret tvättad look och detaljerade sömmar på bakfickan. Perfekta för dig som gillar en tidlös och avslappnad stil.
Blå skjorta från Ralph Lauren - Klassisk ljusblå skjorta från Ralph Lauren med button-down krage och broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull och har långa ärmar samt knappar framtill. Perfekt för en clean och stilren look.
( Tiger of sweden)Mörkblå slim jeans med klassisk look - Snygga mörkblå jeans i slim passform med fem fickor och klassisk knappgylf från tiger of sweden. Jeansen har en enkel design utan synliga loggor och är tillverkade i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort.
(LILA) linneskjorta kort ärm - Stilren LILA skjorta i linne med korta ärmar och klassisk krage. Skjortan har vita knappar framtill och en bröstficka. Perfekt för en avslappnad men snygg look.
Blå skinny jeans med slitningar - Säljer ett par blå skinny jeans med snygga slitningar och tvättade detaljer. Jeansen har klassisk femficksmodell, normal midja och smal passform hela vägen ner. Materialet är denim med stretch för extra komfort.
Vit t-shirt Comme des Garçons Play - Vit t-shirt från Comme des Garçons Play med det ikoniska svarta hjärtat med ögon broderat på bröstet. Klassisk rund hals och korta ärmar. Perfekt basic med en twist till din garderob. ( Men i naken och runt kragen så har det blivit gult)
Ljusbeige tygjacka från Zara Man - Snygg ljusbeige tygjacka från Zara Man i lätt material. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för vår och höst när du vill ha en stilren look.
Liknande annonser
Visa alla