Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model med beige mockadetaljer på tån och brunt skinn vid hälen. Klassisk låg modell med snörning och rund tå. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en mix av skinn och mocka för en cool och avslappnad look.
Philippe Model vita sneakers skinn - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers i skinn med svart häl och klassisk logotyp på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och snörning framtill. Stilren design med diskreta sömmar och detaljer, perfekt för dig som gillar exklusiva sneakers. Kan gå ner pris vid snabb affär
Vita Philippe Model sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model med detaljer i beige mocka på tån och brunt skinn på hälen. Klassisk låg modell med snörning och diskret logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en unik touch.
Vita Philippe Model sneakers i skinn - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers i skinn med klassisk låg profil och rund tå. Skorna har snörning och diskret logga på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med exklusiv känsla.
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita Philippe Model sneakers i skinn med grå detaljer och snörning. Skorna har en klassisk låg siluett, rund tå och kontrasterande blå insida. Perfekta för dig som gillar en trendig och avslappnad look. Har sina skador se bild.
Philippe Model vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model med gråa detaljer och klassisk logga på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn och mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers.
Vita Philippe Model sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Philippe Model med grå snörning och detaljer. Skorna har en klassisk låg profil, rund tå och är tillverkade i skinn med ljusblå insida. Perfekta för dig som gillar en stilren och urban look. Har box. Hör av er vid minsta fråga!🤩
Vita Philippe Model sneakers i skinn - Köpt på ”BESTSECRET” för 3800 men säljer för 1800. Dustbag och originalkartong medföljer. Pris är inte hugget i sten!
Philippe Model vita sneakers i skinn
Philippe Model vita sneakers i skinn - 0 Philippe Model vita sneakers i skinn - 1 Philippe Model vita sneakers i skinn - 2

Philippe Model vita sneakers i skinn

Storlek: 41
Kategori: Skor
Färg: Vita
Skick: Bra skick

899 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga vita sneakers från Philippe Model med svarta detaljer på hälen och beige mockadetaljer. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i skinn med en platt sula. Klassisk design med märkets ikoniska sköld på sidan. Perfekta för en trendig streetstyle-look.

Myggan
Myggan
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Maison margiela gats svarta - Ett par riktigt feta gats i storlek 42. Skickar alltid samma dag 🚚✅
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗
Valentino skor - Storlek: 40 || Skick:  8/10, lite små repor|| Nypris: Ca 6000kr || Följ för liknande produkter 🌊🍾
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇