Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Philippe model skor 44 - Hej, säljer dessa asfeta Philippe model skor i storlek 44. De kommer i original Låda. Skorna har tydliga tecken på användning och ett hål på under sulan Samt avfärgningar på insidan. Priset är ej hugget i sten
Philippe Model vita sneakers herr 44 - Säljer ett par vita Philippe Model sneakers med svarta detaljer på hälen och signaturmärket på sidan. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialet är en mix av skinn och mocka, vilket ger en schysst kontrast. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska sneakers. Allt OG ingår dvs dustbag och låda.
Philippe Model vita sneakers herr 44 - Sköna skor att ha på sommaren.helt nya köpte dom på sicurofasion men fick ett exakt samma par i födelsedagspresent så behövde bli av med dom.
Philippe model - Jätte slitna Philippe model prsx i storlek 44. Hål vid vänster stortå, och även på båda hälarna. Skorna är köpta från Philippe models hemsida för ca 3200 kr.
Philippe model - Säljer mina Philippe model skor som är trasiga i hälen men som inte märks av när man använder dom samt att dom e ganska skitiga men en tvätt så är dom fräsch igen! Kan sänka mig lite vid snabb affär. Box medföljer
Philippe model  - Fetta philippe model skor storlek 45/44 Skick 7/10 lite trasiga på sualn av skon men inget man märker och det händer på alla Philippe model därför lågt pris, priset är verkligen inte hugget i sten kom med förslag och jag tar byten
Philippe model - Stilrena vita sneakers från Philippe Model med svart hälkappa och kontrasterande logodetalj på sidan. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn med mockadetaljer framtill för en cool och urban look.
Philippe Model - Pris kan diskuteras.
Philippe model storlek 44
Philippe model storlek 44 - 0 Philippe model storlek 44 - 1 Philippe model storlek 44 - 2 Philippe model storlek 44 - 3 Philippe model storlek 44 - 4

Philippe model storlek 44

Storlek: 44
Kategori: Skor
Färg: Vita
Skick: Acceptabelt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina Philippe model då det är för stora för mig. Skorna är köpte på Sicuro Fashion. Lite använda, dem har märken på undersidan av skon och en av dem har ett märke inuti. Det är storlek 44 men passar nog 43,5 också.Skriv vid minsta fundering👍🏼☺️

Pelle Lundin
Pelle Lundin
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers med coola pyramidnitar och snörning. Skorna är i skinn och har en rund tå samt platt sula med mönstrad undersida. Märkeslogga syns både på plösen och innersulan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Louboutin grå - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med nitar och med den klassiska röda sulan. St.44 men tycker personligen att de är lite mindre i storleken.  Kommer med vad som ses på den sista bilden, bland annat kartong, dustbag m.m. Osäker på äktheten så kontakta för mer bilder om så önskas. Kan även tänka mig att droppa priset om det går smidigt😊
Maison margiela gats - Säljer nu min Mason matgiela gats då de börjar bli små. De är i storlek 42 men skulle personligen säga att de sitter mer som 43. Har bytt ut original snöre mot ett lite tjockare Bach blått snöre för att få lite häftigare, poppande och personligt utseende. Skorna är lite slitna i hälarna där av det bra priset!!!, kan också laga hälarna innan köp om det önskas!!!! Kom med bud och skriv gärna om ni har frågor!!!