Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå-blå sneakers från Philippe Model - Snygga sneakers från Philippe Model i en mix av grått och blått med beige detaljer. Ovandelen är tillverkad i mocka och textil, med klassisk snörning och platt sula. OBS: Box medföljer ej vid köp!
Philippe Model blå sneakers - Snygga sneakers från Philippe Model i blått och grått med vita och svarta detaljer. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av mocka, skinn och textil. Ikonisk sköld på sidan med röd kant. Levereras med originalkartong och dustbags.
Blå Philippe Model sneakers - Säljer ett par snygga Philippe Model sneakers i mörkblått med ljusblå detaljer och grå inslag. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och syntet med mesh på ovansidan. Märkeslogga på hälen och sidan. Tveka inte med att höra av dig/ Alex🔥box ingår ej
Blå sneakers från Philippe Model - Snygga sneakers från Philippe Model i marinblått med vita detaljer på häl och plös. Skorna har mesh och mocka på ovansidan, snörning och en rund tå. Sidan pryds av en grå patch med röd kant. Perfekta för dig som gillar stilrena och sportiga sneakers.
Philippe Model blå sneakers - Snygga sneakers från Philippe Model i mörkblått med coolt rutigt mönster på sidorna. Skorna är i dåligt skick, varav mycket lågt pris. Om de lämnas in på reparation för ca 900kr kan de bli nära nyskick igen skulle jag tro! Kom DMs vid minsta fundering 🤔🙌| största defekt är trasiga sulor |storlek 45 låda medföljer
Philippe Model sneakers - Snygga Philippe Model sneakers i vitt med blå och grå detaljer. Skorna har snörning och en unik design med märkets namn på sulan. Perfekta för en stilren look.
Philippe Model blå-bruna sneakers - Snygga sneakers från Philippe Model med en cool mix av blå denim och bruna mockadetaljer. Skorna har vit snörning, rund tå och platt sula med tydlig logga undertill. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med ett unikt par.
Philippe Model sneakers  - Philippe Model sneakers i storlek 43. Använda men i helt okej skick. Synligt slitage finns, främst på sulor och mocka (se bilder), men de är fortfarande bekväma och har mycket kvar att ge. Klassisk modell som passar till det mesta. Hör gärna av er om ni har några frågor! Lars
Grå och blå sneakers från Philippe Model
Grå och blå sneakers från Philippe Model - 0 Grå och blå sneakers från Philippe Model - 1 Grå och blå sneakers från Philippe Model - 2 Grå och blå sneakers från Philippe Model - 3 Grå och blå sneakers från Philippe Model - 4

Grå och blå sneakers från Philippe Model

Storlek: 45
Kategori: Skor
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga sneakers från Philippe Model i grått och blått med vita detaljer🔵⚪️. Skorna har en stilren design med snörning och en robust sula. Perfekta för en casual look😌. Säljer av för jag hade dem till vintern men nu försöker jag spara ihop till ett par valentinos. Skriv vid minsta fundering 💭. kom med prisförslag finns inga skambud!!

Grischklosen
Grischklosen
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart hoodie från Saint Laurent - Snygg svart hoodie från Saint Laurent med minimalistisk logga på bröstet. Klassisk passform med huva och känguruficka framtill. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena designer och exklusiva märken. Snörena är borta, klippte även av lite information där nere för de kliande material.
Liknande annonser
Visa alla