Alla kategorier / Mode / Skor
Prada skor
Prada skor - 89

Prada skor

Storlek: 40
Kategori: Skor
Märke: Prada

4500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer mina prada skor i strl 40, sparsamt använda men lite fläckar gummit. Mycket bra skick.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Moschino handväska  - Säljer min älskade Moschino väska, den är en del av en kollektion som gjordes npgra år sen med caarton characters. Den är väl använd och har vid ett ställe ett spänne som lossnat(detta är på insidan) kedjan är inte heller original kedjan. Dock går det att skaffa om man går till en Moschino butik.
Jaded london - Jeans från jaded London, strl waist 30, boyfriend fit. Dem passar mig som är 173 cm. Supersnygg fit och supermjuka och sköna. Använda 1 gång.
Liknande annonser
Visa alla
Prada Skor  - Säljer mina supersnygga Prada skor i toppskick! Strl 43,5 men passar 44/44,5 Köptes förra sommarn i Paris på Prada affären. Allt OG finns. Retail: 7000+, Mitt pris: 4299. DM vid funderingar! Finns i Täby. Byten är också intressant!
Skor Prada  - Sneakers från Prada i bra skick. Original kartong plus extra skosnören. Kvitto och äkthetsbevis finns, nypris 4650:-
Prada skor, nypris 8k - Säljer ett par snygga bruna sneakers från Prada i skinn. De har en vit sula och klassisk snörning. Perfekta för både vardag och festliga tillfällen. Skorna är i mycket bra skick och kommer i originalförpackning.
Prada skor helt nya, nypris 7500kr - Säljer ett par snygga vita sneakers från Prada med en stilren design och röd detalj på sidan. Skorna har snörning och en bekväm sula, perfekt för både vardag och fest. De är i mycket bra skick och redo att användas direkt. Passar perfekt till både jeans och mer uppklädda outfits!
Mocka skor från Prada - Snygga bruna sneakers i mjuk mocka med rund tå och platt sula. Skorna har breda snören och diskret Prada-logga på sidan och innersulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers med en klassisk vibe.
Prada vintage check skor😱 - Så gott som nya, förutom lite slitage under sulorna. Storlek storlek 43,5 it. Det är bara att fråga ifall du behöver fler bilder☺️
Prada skor andvända - Knappt andvända, liten defekt kan ses på sista bilden annars är den felfri
Fortsätt i appen →