Alla kategorier > Skor
Fake uggs
Fake uggs - 89 Fake uggs - 90 Fake uggs - 91

Fake uggs

Storlek: 40/41
Kategori: Skor
Märke: Pull & Bear
Färg: Gråa

210 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par glittriga fake uggs från pull&bear i nyskick, använda en gång.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
fake uggs even&odd - Jättfina höst/vinterskor som liknar uggs, varma och lena inuti och inga tecken på användning. de är stl 41 men jag har haft de och brukar bära 40. köpta för 500 kr
Uggs - Säljer nu dessa unika och trendiga skor. Dom är knappt använda som man ser på bilderna💕💕
Äkta uggs  - Äkta uggs i färgen grey. Tyvärr så är dom lite slitna inuti men det är inget som syns💕
Uggs - Säljer dessa uggs liknade skor från shepherd😊 Dom är i storlek 40, dm för egna bilder💕
UGGS - Mysiga grå UGGs med detaljer bak till storlek 38 använda fåtal gånger säljer då de blivit för små💗
Uggs  - Uggs som är ett år gamla och som bara har legat i skolådan
Uggs - Lite fuktskadade runt tårna, annars bra skick i stl 39.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.