Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta sneakers från Puma - Snygga svarta sneakers från Puma med vit sula och detaljer. Skorna har snörning och en bekväm innersula med SoftFoam för extra komfort. Perfekta för en avslappnad stil.
Sneakers Puma  - Snygga sneakers knappt använda. Tyg Mocca
Svarta sneakers från Puma - Riktigt fina puma skor använda en gång. Får med skosnören inte orkar sätt på de men de finns med. Näst intill helt nya.
Svarta sneakers från Puma - Snygga svarta sneakers från Puma med stickad ovandel och robust sula. Skorna har snörning och diskreta Puma-loggor på sidan och hälen. Perfekta för dig som gillar en sportig och stilren look.
Blue Suede Puma Sneakers  - Använda men utan hål och slitage
Svarta sneakers från Puma - Snygga svarta sneakers från Puma med guldigt logotyptryck på sidan. Ovandelen är i mesh och syntet för bra andningsförmåga. Skorna har snörning, platt sula och rund tå. Perfekta för dig som gillar sportig och stilren look.
Svarta sneakers från Puma - Snygga svarta sneakers från Puma med vit logga och detaljer. Skorna har en rund tå och snörning framtill. Sulan är i en kontrasterande gummifärg som ger ett sportigt intryck. Perfekta för träning inomhus och bollspel.
RanaB

Svarta sneakers från Puma

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Puma
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga svarta sneakers från Puma med vit sula och märkets logga i gult på sidan och tån. Skorna har snörning och en modern design som passar perfekt för träning eller vardagsbruk.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Christian Louboutin  - Säljer dessa sjukta feta loubs i okej skick, box och dustbag ingår. Skorna är äkta och de kan garanteras.
Snygga Snekers - Säljer ett par mörkbruna sneakers från Duffy i storlek 39. Skorna har vit fluffig fuskpäls på insidan och runt kardborrebanden, samt en vit platt sula. Utsidan är i mocka. Perfekta nu till vintern med ett par snygga och varma sneakers💕Helt nya, pga att de var för stora för mig. Skickas i den kartongen jag fick de i.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Lavin skor - Hej för att gå med är det bara att följa och likea inlägget! Skorna är i storlek 42 och i princip nyskick (9/10 skick)! Nypris ca 4500kr! Vinnare utses 15 November
Olivgröna Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par ovanliga olivgröna sneakers från Louboutin i mocka med silverfärgade nitar på tå och häl. Skorna har snörning och en vit platt sula som ger en snygg kontrast. Storlek 41 men skulle säga att de passar 42-42,5 bättre. Har tyvärr inte orginal lådan kvar men en låda från ett annat par fås med!😊
Valentino sneakers - Snygga Valentino sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Klassisk rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa detaljer.
Inuikii skor - Superfina skor från Inuikii🧚🏼🧚🏼 Köptes förra vintern men kommer typ aldrig till användning så därför jag säljer💕