Alla kategorier > Mode > Skor
Bruna chelsea boots i mocka
Bruna chelsea boots i mocka - 0 Bruna chelsea boots i mocka - 1 Bruna chelsea boots i mocka - 2 Bruna chelsea boots i mocka - 3 Bruna chelsea boots i mocka - 4

Bruna chelsea boots i mocka

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Bruna
Skick: Mycket bra skick

2200 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Säljer ett par klassiska bruna chelsea boots från R.M. Williams i mjuk mocka. Skorna har elastiska paneler på sidorna, rund tå och robust sula. Perfekta för dig som gillar stilrena boots med australiensisk känsla. Dragflikar med logga upptill för enkel påtagning.

Seno
Seno
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gant chelsea boots i mocka brun - Snygga mörkbruna chelsea boots i mocka med elastiska svarta paneler på sidorna och dragflikar både fram och bak. Skorna har en platt sula och rund tå, vilket gör dem både stilrena och lätta att ta på. Perfekta för dig som gillar klassisk och clean stil.
Bruna mocka chelsea boots - Säljer ett par snygga bruna chelsea boots i mocka med rund tå och platt sula. De har svarta elastiska paneler på sidorna och vit- och svartmönstrade dragflikar bak. Perfekta för dig som gillar stilrena och klassiska boots med en modern touch.
Vagabond mocka chelsea boots - Snygga bruna vagabond Harvey  chelsea boots i mocka med elastiska paneler på sidorna för enkel på- och avtagning. Perfekta för en stilren look och passar bra till både jeans och chinos. Dem är storlek 40 men passar även 41. Hör gärna av er vid funderingar.😀
Bruna fodrade boots i mocka - Mysiga bruna boots i mocka med mjukt vitt foder på insidan. Skorna har en platt sula med bra grepp och en enkel, klassisk design. Perfekta för kalla dagar när du vill hålla fötterna varma och sköna. Size 40 bought in Dubai but never used
Timberland boots i mocka, brun - Klassiska Timberland boots i brun mocka med robust platt sula och gul snörning. Skorna har svart vadderad kant upptill och tydlig Timberland-logga på sidan. Perfekta för höst och vinter, riktigt snygga till streetwear eller outdoor-stil.
Bruna boots i mocka - Säljer ett par snygga bruna boots i mocka. De är perfekta för höst och vinter. Säljer dessa då det är försmå för mig. Aldrig använda!!💕😝
UGG Burleigh Chelsea boots brun mocka - Säljer ett par UGG Burleigh Chelsea boots i brun mocka med elastiska sidopaneler och grov sula. Klassisk chelsea-modell med dragflikar bak och fram för enkel påtagning. Perfekta för höst och vinter, riktigt snygga till jeans eller chinos.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Svarta med logoklack finns olika storlekar  - Säljer ett par svarta pumps i lack med öppen tå och ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har en elegant, spetsig form och tunna remmar över foten. Perfekta för dig som vill sticka ut med lyxig design.
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Valentino opens med taggar - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med svart band och nitar över vristen. Skorna har en klassisk rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn för en lyxig känsla och stilren look. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!