Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röda stövletter med spetsig tå - Säljer ett par röda stövletter från Ognibene, tillverkade i Italien. Skorna har spetsig tå, hög klack och dragkedja på sidan. Materialet är slätt skinn och färgen är intensiv röd. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool look.
Röda lackade stövletter med klack - Säljer ett par röda stövletter i glansigt lackmaterial med chunky klack och dragkedja baktill från bershka. Skorna har en rund tå och en stilren siluett. Skorna är slitna i sömmarna fram men fungerar utmärkt och är så snygga till ett par långa byxor vilket då också täcker det slitna.
Röda stövletter med klack - Säljer ett par snygga röda stövletter i skinn. De har en 8 cm  klack och en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för höst och vinter, och de är i helt nyskick. Passar både till vardags och fest!
Röda klackade stövletter med remmar - Snygga röda stövletter med höga klackar och öppen tå. Skorna har flera smala remmar i mocka och dragkedja baktill för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy och trendig look.
Klackskor från Rodebjer  - Snygga svarta klackar med breda remmar i skinn och öppen tå. Sparsamt använda.
Rodebjer skor - Säljer dessa super fina skor då jag tyvärr ej använder dem längre, har endast använd dem en halv sommar utomlands så dem är i bra skick! Org pris 2000kr. Priset kan diskuteras 🫶
Rodebjer skor  - Rodebjer skor i bra skick. Använda fåtal gånger. Fler bilder kan skickas. Skin och bra material. Större i storleken så passar både 36 & 37 skulle jag säga.  Nypris: 3500:-
Rodebjer tofflor - Säljer nu ett par slutsålda rodebjer tofflor med ny pris 800 ! Lite fel tid på året att sälja de men tänker att jag kan lägga ut de och se vad som händer! De är lite smutsiga men jag kan torka bort de innan jag skickar! Pris går att ändra. 💕
Röda stövletter Rodebjer
Röda stövletter Rodebjer - 89 Röda stövletter Rodebjer - 90 Röda stövletter Rodebjer - 91

Röda stövletter Rodebjer

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Rodebjer
Färg: Röda

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga röda stövletter i storlek 38 Rodebjer. Fint skick. Säljer ett par likadana bruna i en annan annons. Kan mötas upp i Örebro from v.33

Ann-Christine
Ann-Christine
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Maison Margiela grå sneakers - Maison Margiela sneakers i grått med beige snörning och gummisula. Skorna har en klassisk rund tå och är tillverkade i en mix av mocka och skinn. Snygg retrostil med diskreta paneler och branding på sulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Golden Goose vita sneakers med stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning och en grå stjärndetalj på sidan. Bakkappan är svart och glittrig med vit text. Skorna har rund tå och platt sula. Medföljer originalkartong och svart GGDB-påse.fick som jul klapp inte riktigt min stul därav säljer
Valentino Garavani flycrew svart  - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med coola nitar på hälen och snörning framtill. Skorna är tillverkade i skinn och har en platt sula med mönstrad undersida. Snygg kontrast mellan svart och vitt, perfekt för dig som gillar stilrena detaljer. Perfekt till alla tillfällen och årstider!!!
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt gummisula. Ovandelen är i textil och skinn, vilket ger en cool och stilren vibe. Perfekta för dig som gillar designer och streetstyle. Box och dustbag ingår!