Alla kategorier > Skor
Gröna klackskor i sammet
Gröna klackskor i sammet - 89 Gröna klackskor i sammet - 90 Gröna klackskor i sammet - 91

Gröna klackskor i sammet

Storlek: 35
Kategori: Skor

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfina klackskor grön sammetsimmitation, storlek 35. Endast provade. Tyvärr fick jag hem dem med lite avskavt på högra remmen vid spännet, dock inget man tänker på när de de är knäppta (se bild!). Ligger i kartong och dustbag.

Sofia
Sofia
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
klackskor i sammet - Svarta boots i sammet med chunky klack och en snygg broderad ros i rött och rosa på sidan. Skorna har rund tå och en mjuk, lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med en cool detalj. vintage helt nya direkt från lådan bara testade. INTE ED HARDY!!!!
Svarta sammet klackskor - Svarta sammet klackskor från Newlook, endast använda en gång
Klackskor i sammet - Så fina klackskor i sammet. St 5 vilket passar en fot som oftast är 39 men 38 i klackskor 😇 Plattån är 3 cm hög och klacken 12 cm allra bakerst. Använda 1 gång. Säljer pga att jag inte längre har tillfällen att använda dem.
Gröna klackskor  - Helt nya, endast provade på! Har ett par i svart som använts väldigt mycket, jättesköna! Klacken är runt 8cm hög. Storlek 37, har 38 vanligtvis och dessa passar.
Sammet klackskor - Använda endast 2 gånger, fortfarande i bra skick och bekväma att gå i.
Svarta klackskor i sammet - Säljer ett par svarta klackskor i sammet med bred klack och öppen tå. Skorna har en bred rem över tårna och en ankelrem med guldfärgade nitar.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)