Alla kategorier > Skor
Svarta sandaler med guldiga detaljer
Svarta sandaler med guldiga detaljer - 0 Svarta sandaler med guldiga detaljer - 1

Svarta sandaler med guldiga detaljer

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

35 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Glammiga svarta sandaler från Lovely girl med lackade remmar och snygga guldiga dekorationer med glittrande stenar framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut med lite extra bling. Justerbart spänne på sidan och platt sula för skön känsla.

Mina
Mina
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta sandaler med glittriga detaljer  - Säljer ett par snygga sandaler i brunt och svart med breda remmar täckta av svarta glittriga stenar. Perfekta för sommaren och lätta att matcha till olika outfits.
Svarta Nike fotbollsskor med guldiga detaljer - Säljer ett par svarta Nike fotbollsskor med snygga guldiga och vita detaljer. Nästan helt oanvända har tränat 5 träningar med dom pga att jag tröttnade på fotboll och sen har dom stått hemma i 2 år.
Svarta sandaler med klack  - Säljer ett par svarta sandaler från med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har en medelhög klack och öppen tå, perfekta för varma dagar. Stilren design som passar till många outfits.😍nyskick!
Svarta sandaler från Fila - Svarta sandaler från Fila med glansig rem och broderad logga framtill. Platt sula och öppen tå ger en chill vibe. Perfekta för sommardagar eller att glida runt i hemma. Snygg och enkel design som passar till det mesta.
Svarta sandaler med kardborreband - Säljer ett par svarta sandaler från iN2 med justerbara kardborreband. De har en robust sula och är perfekta för sommarens äventyr. Sandalerna är bekväma och lätta att ta på och av.
Svarta sandaler från Lacoste - Svarta sandaler från Lacoste med den klassiska vita krokodilloggan på ovansidan. Skorna har öppen tå och en räfflad sula för extra komfort. Perfekta för sommaren och enkla att ta på sig.Jävligt sköna för dem är extra mjuka.Priset går å diskutera
Svarta MCM sandaler - Svarta sandaler från MCM med vit logotyp och mönster över hela remmen. Klassisk slip-on modell med rund tå och platt sula. Tillverkade i syntetmaterial och levereras med originalpåse och låda. Oanvänd
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.