Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cowboy boots - Intressekoll på dessa coola gråa handgjorda vintage boots helt gjorda i skinn🤟 köpte secondhand i USA, märket är Justin. Nypris ca 3000. BUDA!!🙌
Cowboyboots - Säljer mina boots för de kommer inte till lika mycket användning längre🥲 De är jättesnygga och i väldigt bra skick, det är mocka typ och sen detaljerna är i skinn. Jag har 38 och de passar bra men står att de är 37 så skulle säga att de passar båda?
Cowboy boots - Köpta på Vinted. I gott skick men något smutsiga, grå/bruna
Cowboy boots - Intresse koll! Cowboy boots i helt ny skick superfina med ett par långa raka Jens över så man ser toppen av klacken. Perfekt nu till hösten
 cowboy boots - Jättefina cowboy boots som jag har tyvärr inte använder längre är i jättebra skick i äkta mocka. från felmini💗 Köparen står för frakt, ny pris för de är ca 4 tusen kr
Cowboyboots
Cowboyboots - 89 Cowboyboots - 90 Cowboyboots - 91

Cowboyboots

Storlek: 37/38
Kategori: Skor
Färg: Gråa

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så snygga cowboyboots köpta på en secondhandbutik i Paris!!🤠🤠Färgen är jättefin, lite grå/grön/silvrig ish och de har blåa sömmar 🧵. Jag har strl 39-40 och de är tyvärr för små för mig.😩Skulle passa 37/38!!🌟🌟

alvaenarsson
alvaenarsson
(15)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel Marant ljusa sneakers med kardborre - Säljer ett par ikoniska Isabel Marant sneakers i ljusbeige mocka och vitt skinn. Skorna har rund tå, platt sula och tre breda kardborreband för en cool och sportig look. Tjock vadderad plös och detaljerade paneler ger extra edge.
Svarta sneakers med mocka och lackdetalj - Säljer ett par svarta sneakers med ovandel i mocka och snygg lackad tå. Skorna har vita sulor, snörning och metallöljetter på sidan för extra ventilation. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Valentino rockrunners  - Valentino garavani rockrunners | Storlek 44 | finns inga defekter | allt og fås med | kom pm vid frågor!:)
Svarta Isabel marant skor - Storlek 40. Kvitto finns💕💕 kom jättegärna med frågor.
Christian Louboutin skor - Hej, säljer nu dessa svin snygga Loubs skor. Skorna är i grymt skick. Saknar nitar men har extra! Begränsat antal boxar och dustbag. Hör av dig vid frågor.
Folded boots - Jättesnygga folded boots från Bohoo❣️ Helt oanvända, köpte dem på vinted men de passade tyvärr inte och därav säljer jag dem. Klacken är 8 cm hög.
Dior Oblique sneakers i beige och marinblå - Säljer ett par Dior Oblique sneakers med marinblått och beige mönster. Måste bli av med dom så säljer dom billigt . Är inte andvända mer än 3 gånger