Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta lackskor - Säljer svarta lack imitation skor. Jag har fått dom så vet inte hur använda dom men är i mycket fint skick. Fina detaljer. Storlek 39. Köparen betalar frakten.
Svarta lack skor - Lack skor från Nelly, jätte fina. Använd endast en gång.
Lack skor  - Lackskor från chicaas som jag köpt från en vän för lenge sen då vi bådar har haft pels djur så siter det kvar lite i insidan av skorna skorna har dragskeda och är slina jag har dok inte anvent desa så muket efter som jag vill ha bredare kla klacken är c 10 cm hög
Lackskor - Jättefina klackskor i lack. Strl 40 men passar mig som har strl 39 normalt. Väldigt bekväm innersula. Sparsamt använda
Svarta lackskor från Koi - Snygga svarta lackskor från Koi med en chunky klack och justerbart spänne. Perfekta för en stilren look, oavsett om det är till vardags eller fest. Skorna har en rund tå och en glansig finish.
Svarta lackskor med snörning - Snygga svarta lackskor från Yes Mile i mycket bra skick. De har en klassisk design med snörning och en elegant, glansig yta. Perfekta för både fest och formella tillfällen. Skorna har en låg klack och en spetsig tå som ger en stilren look.
Lackskor från DASIA - Använda ett tillfälle. Så fina!
Lackskor - Lackskor från Attitude, köpta på DinSko. Använda ca 1-2 ggr. Säljes pga utrensning av garderoben.
Ursnygga lackskor
Ursnygga lackskor - 89 Ursnygga lackskor - 90 Ursnygga lackskor - 91

Ursnygga lackskor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygga högklackade lack- och sammetsskor i marinblått och svart (svart lack, marinblå sammet). Fyrkantiga tåspetsar och blockheel. Bra skick, mindre slitningar på sulan. Äkta vintage från Bally, kan sälja för upp till 2000 kr begagnat.

Alma Nyström Larsson
Alma Nyström Larsson
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers i skinn med breda ljusrosa band och ikoniska nitar över vristen. Skorna har rund tå, snörning och en chunky sula med rutmönster undertill. Märkeslogga på plösen och sulan. Riktigt statement-plagg för dig som gillar lyxiga detaljer.
Glittriga rosa boots - Supersnygga höga boots i glittrigt rosa material med en unik låsdetalj upptill. Köpta ifrån EGO men slutsåld där!
Isabel marant skor😍 - Säljer nu mina isabelmarant skor, helt som nya inga defekter. Skriv för fler bilder pris kan diskuteras. Storlek 38/39
Maison margiela gats svart - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud Untitled sneakers i vitt skinn med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har vita snören, rund tå och en chunky sula med rutmönster undertill. Perfekta för dig som vill ha en statement sneaker med exklusiv känsla.
Maison margiela sneakers - Säljer ett par stilrena maison margiela gats i vitt och beige med ovandel i skinn och detaljer i mocka. Skorna har beige snörning, gummisula och en klassisk, låg siluett. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Maison Margiela vita sneakers i mocka - Maison Margiela sneakers i vitt med beige detaljer och gummisula. De är i storlek 43 och i nytt skick. Tveka inte med att höra av dig angående minsta lilla fundering🙏😌
Valentino Rockstud sneakers i vitt och rosa - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers med ljusrosa band och ikoniska nitar på sidan och hälen.SKRIV FÖR EGNA BILDER!!