Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Inuikki skor  - Ett par Inuikki skor som jag har använt 2 gånger.
Inuikki skor - Någon som är intresserad av att byta sina beiga Inuikki skor mot ett par svarta! Fint skick storlek 37!!!!
Inuikki skor  - Sparsamt använda Iunikki skor, därav priset🥰 Nypris ligger mellan 3000-3500kr
Inuikki skor - Säljer ett par svarta vinterskor från Inuikii. Skorna har en platt sula och är fodrade med mjukt material för extra värme. Utsidan är i äkta mocka och skinn, vilket ger en snygg och lyxig känsla. Perfekta för kalla dagar och har en cool, chunky look. Även impregnerade och endast använd ca 5 gånger då de är lite för stora på mig. Storleken skulle kunna räknas som 39 eftersom det är fluff i skon som tar lite plats💗
inuikki skor - köpta förra året så inte så mycket slitage 💕
Inuikki skor - Jätte fina inuikki skor! 💕
Inuikki skor - svart - Så fina och varma vinterskor!! Set helt oanvända ut, skriv för fler bilder💕
Inuikki inspirerade skor - Mycket fina inuikki inspirerade skor från Nelly i storlek 38. Endast använda vid fåtal tillfällen
inuikki skor
inuikki skor - 89 inuikki skor - 90 inuikki skor - 91

inuikki skor

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta

1250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer mina inuikkis i storlek 37, använda men fortfarande fint skick. ❤️

Ida Hallberg
Ida Hallberg
(34)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Christian Louboutin grå skor - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och snygg snörning. Skorna är tillverkade i mocka och har en vit platt sula. Insidan är beige med guldfärgad logga. Perfekt för dig som gillar exklusiva detaljer och stilren design.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 40, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Maison Margiela gats sneakers vit/beige - Maison Margiela gats sneakers i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med snörning och rund tå. Kommer med originalkartong och dustbags. Snygg retrostil och neutrala färger som passar till allt. (Pris kan diskuteras vid snabb affär)
Golden Goose vita sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt skinn med guldstjärna på sidan, svarta snören med logga och glittrig silverdetalj på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med en lyxig och trendig look.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Säljer ett par Valentino Garavani Rockrunner sneakers i svart och grått med camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula med nitar och detaljer i skinn och mesh. Kommer med originalkartong, extra skosnören och dustbag. Riktigt snygga och unika sneakers för dig som gillar exklusiva märken.