Alla kategorier > Skor
Adidas sneakers storlek 38
Adidas sneakers storlek 38 - 89 Adidas sneakers storlek 38 - 90 Adidas sneakers storlek 38 - 91

Adidas sneakers storlek 38

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Adidas

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta Adidas sneakers i storlek 38. Köpta förra sommaren, använd max 5 gånger. Säljer pga lite för stora för mig. Fint skick.

Moa Eriksson
Moa Eriksson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Adidas 38 Sneakers - Black sneakers with some wear inside
Svarta adidas sneakers strl 38 - Säljer ett par svarta adidas sneakers med vita detaljer och grå sula. Skorna har kardborreband upptill, klassiska tre ränder på sidan och grovt mönstrad yttersula för extra grepp. Tillverkade i syntetmaterial och textil, perfekta för utomhusaktiviteter.
Adidas svartvita sneakers strl 38 - Svarta och vita Adidas sneakers
Adidas Campus sneakers svart/vit 38⅔ - Man får med ett par nya sko snören. Svarta Adidas Campus sneakers med klassiska vita ränder och logga på plösen. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i mocka med vita snören och detaljer. Perfekt för dig som gillar retrostil och streetwear.
Svarta Adidas sneakers strl 38 - Svarta adidas campus. Väl använda men i bra skick. Med nya skosnören hade dem nästan sett ut som nya. Storlek 38 2/3.
Adidas sneakers storlek 37 - Använda några gånger, fint skick storlek 37
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Snygga vita MM sneakers - Snygga vita sneakers, storlek 43, aldrig använda, kommer ej med box, skriv vid frågor!
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.