Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas Forum Low - Använda men fortfarande bra skick, defekter finns vid hälen, skosnörena och sulan är även smått smutsig/missfärgad, kan skicka med nya skosnören om så önskas💞Skickas i orginalboxen!  Storlek 40. Köpt för 1145 för något år sedan😇
Adidas Forum Low  - Storlek 44, Herr Skorna är i nyskick och nypris är 1200 kr. Säljer de för 769 kr Box och kvitto finns.
Adidas Forum Low - Stl 38 1/3  Använda en endaste gång. Inte min stil.
Adidas forum skor  - Säljer mina väl använda adidas forum skor köpta för 700 men säljer för 300.
Adidas forum low - Säljer nu dessa skor i storlek 38, helt oanvända och paket medföljer
Adidas forum low cl sneakers - Adidas sneakers cream-färgade i storlek 39. Lätt missfärgning pga tvättmedel men inte något som syns mycket. Använda endast ett par gånger. Små i storlek, passar 38-39. Skick-8/10. Priser kan diskuteras :)
ADIDAS FORUM LOW - Hej, jag säljer mina adididas forum då de tyvärr har blivit för små. De är i ett hyfsat bra skick trots mycket användning (några få slitage). De är i stl 44 men passar även stl 43 då de är små i storleken. Önskas fler bilder är det bara att fråga :)
Skor Adidas forum low
Skor Adidas forum low - 89 Skor Adidas forum low - 90

Skor Adidas forum low

Storlek: 36 2/3
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Vita

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå vita Forum low i mycket bra skick, inte sönder någon stans! Skorna är i storlek 36 2/3. Skriv för fler bilder eller fler frågor💕Skorna är fortfarande till salu!!!

Signe Johansson
Signe Johansson
(23)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Valentino Garavani Open ev byte - Säljer ett par Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rand över mitten. Klassisk rund tå, platt sula och vita snören. 👌 kan även bytas mot förslag!
Maison Margiela grå sneakers - Maison Margiela sneakers i grått med beige snörning och gummisula. Skorna har en klassisk rund tå och är tillverkade i en mix av mocka och skinn. Snygg retrostil med diskreta paneler och branding på sulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Svarta Inuikii boots - Säljer ett par svarta boots med snörning och mjukt pälsfoder på insidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i en kombination av mocka och skinn, vilket ger dem en snygg och modern look. Perfekta för kyliga dagar och passar till många olika stilar.
Golden Goose vita sneakers med stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning och en grå stjärndetalj på sidan. Bakkappan är svart och glittrig med vit text. Skorna har rund tå och platt sula. Medföljer originalkartong och svart GGDB-påse.fick som jul klapp inte riktigt min stul därav säljer
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Valentino Garavani flycrew svart  - Svartvita sneakers från Valentino Garavani med coola nitar på hälen och snörning framtill. Skorna är tillverkade i skinn och har en platt sula med mönstrad undersida. Snygg kontrast mellan svart och vitt, perfekt för dig som gillar stilrena detaljer. Perfekt till alla tillfällen och årstider!!!
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit logotyp på sidan. Skorna har snörning, rund tå och en beige platt gummisula. Ovandelen är i textil och skinn, vilket ger en cool och stilren vibe. Perfekta för dig som gillar designer och streetstyle. Box och dustbag ingår!