Alla kategorier > Skor
ecco
ecco - 89 ecco - 90

ecco

Storlek: 31
Kategori: Skor
Märke: Ecco
Färg: Blå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fina skor ecco märken barn i stl 31 aldrig använt köpte för 800kr säljer för 400kr kan

Made
Made
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ballerinaskor från Ecco  - Ljus ballerinas från Ecco, fins en skada annars bra skick. Storlek:40
ecco barn skor - Helt nytt oanvänd fel köp köpte för 800kr
Ecco - Golfskor från Ecco
Ecco vinterkängor   - Ecco vinterkängor, Bra skick & Storlek 39
Ecco kängor  - Säljer ett par mörklila kängor från Ecco i storlek 34. Skorna har snörning med snabbspänne, robust platt sula och detaljer i mesh och mocka. Gore-Tex-membran för extra skydd mot väta. Perfekt för höst och vinter när du vill ha både stil och funktion.
Ecco skor - Jätte bra skick
Svarta vinterstövlar från Ecco - Säljer ett par svarta vinterstövlar från Ecco med snörning och robust sula st.29.Stövlarna har en varm och mjuk insida, perfekt för kalla dagar. De är designade för att ge bra grepp och komfort.
Ecco vattentät  - Ecco sneakers i bra skickt till salu.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗
Moncler skor - Moncler skor | orginalstorlek: 42 men sitter lite stort och passar mig med 43, fråga om innermått vid osäkerhet | ingår: endast skrorna