Alla kategorier > Skor
Vita convers i storlek 38
Vita convers i storlek 38  - 89 Vita convers i storlek 38  - 90 Vita convers i storlek 38  - 91

Vita convers i storlek 38

Storlek: 38
Kategori: Skor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vita convers i storlek 38, nästan helt nya och knappt använda. Säljs pga av att jag nästan aldrig använder dom.

Saga mains
Saga mains
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Chunky vita sneakers i storlek 38 - Chunky vita sneakers med kraftig sula och snörning. Skorna har en modern och sportig design med detaljer i vitt och beige. Ovandelen är i syntetmaterial och insidan är svart. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill ha en cool look.
Vita Asics sneakers i storlek 38 - Fräscha vita Asics sneakers med klassisk låg profil och rund tå. Ovandel med perforerade detaljer och  Asics-loggor på hälen och innersulan. Skorna har snörning och en platt gummisula.
Vita klackar från H&M i storlek 38 - Vita klackar från H&M i storlek 38, använda en gång under en middag. Köpta för flera år sedan, originalpris runt 300 kronor. Hämta/lämna helst i Stockholm city/solna.
Vita sandaler storlek 38 helt nya - Snygga vita sandaler med fyrkantig tå och bred rem i rutigt mönster. Dekorativt metallspänne framtill ger en trendig touch. Sulan är platt och svart undertill, ovandelen är i syntetmaterial. Perfekta för varma dagar och enkel att matcha med sommarens outfits.
Vita convers  - Convers i storlek 39, använt 2 gånger.
Vita sneakers från Attitude, storlek 38 - Klassiska vita sneakers från Attitude med platt sula och rund tå. Bör tvättas
Svartvita sneakers i storlek 38 - Säljer ett par svartvita sneakers i storlek 38. De har en klassisk design med snörning och en bekväm passform. Skorna är i bra skick med lite slitage på sulorna, men de är fortfarande snygga och användbara. Perfekta för vardagsbruk!
Vita kängor storlek 38 - Oanvända nya vita kängor, de var för stora därav kan jag inte behålla dem tyvärr. Köpta ifrån ASOS för 569kr. Finns i Gävle, möts upp vid försäljning.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Maison margiela gats svarta - Ett par riktigt feta gats i storlek 42. Skickar alltid samma dag 🚚✅
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Zadig & Voltaire glittriga sneakers - Skor från Zadig & voltaire i mycket bra skick. Storlek 40. Slutsålda
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗