Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maison Margiela grå sneakers i mocka och skinn - Maison Margiela sneakers i grå mocka och skinn med vita snören och beige innersida. Snygg kontrast med gummisula i brunt och klassisk siluett. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med premiumkänsla. Tveka inte att höra av er vid minsta fråga eller fundering. Pris går att diskuteras vid snabb affär
Grå sneakers med snörning - Snygga grå sneakers med klassisk design och snörning. Perfekta för en avslappnad stil. De har en enkel och stilren look som passar till det mesta.
Grå camo sneakers med snörning - Snygga höga sneakers i grått camouflagemönster med vita snören och kardborreband. Skorna har detaljer i brunt syntetläder och en cool gul sula undertill. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut lite extra.
Blå sneakers i skinn och mocka - Sneakers i marinblått skinn och mocka med beige snörning och klassisk gummisula. Storlek 36 (märkt stl 6). Använda endast ett fåtal gånger och i mycket gott skick. Originalkartong medföljer.
Maison Margiela svarta sneakers i skinn - Maison Margiela sneakers i svart skinn och mocka med beige snörning och vit insida. Snygg kontrast med gummisula i brunt och klassisk design. Perfekta för dig som gillar stilrena och tidlösa sneakers med premiumkänsla.
Grå sneakers i mocka ( vagabonds)  - Snygga grå sneakers i mocka med snörning och vit sula. Perfekta för en avslappnad stil. De har en klassisk design som passar till många olika outfits. Säljs eftersom jag köpt nya, sådär skick därför billigt
Grå sneakers med kardborre och snörning - Snygga grå sneakers med vit sula och vita detaljer. Skorna har både snörning och kardborreband för extra bra passform. Ovandelen är i mjukt textilmaterial och sidorna har en vit blixtdekal. Perfekta för en sportig och avslappnad stil.
Grå Adidas Campus sneakers i grå - Säljer ett par grå Adidas Campus sneakers i grå med klassiska vita ränder på sidorna och vit logga på plösen. Skorna har breda vita snören och en platt sula i beige. Perfekt för dig som gillar retrostil och streetwear.
Grå sneakers i skinn med snörning
Grå sneakers i skinn med snörning - 0 Grå sneakers i skinn med snörning - 1 Grå sneakers i skinn med snörning - 2

Grå sneakers i skinn med snörning

Storlek: 41
Kategori: Skor
Färg: Gråa
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga grå sneakers med coolt marmorerat mönster. Skorna har rund tå, platt sula och klassisk snörning. Tillverkade i skinn med svart yttersula och vita detaljer på insidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och unika sneakers.

Closet swe
Closet swe
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani  - Exklusiva Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers i vitt läder med rosa band och ikoniska nitar. Stilren och lyxig modell som passar till allt - tran jeans till klanning. Mycket sparsamt anvanda, i nastan nyskick, utan synliga märken eller slitage. Skick: Nästan ny / mycket fint skick @🎨 • Färg: Vit med puderrosa detaljer 📏 • Storlek:38 • Valentino Garavani •Levereras med originalkartong och Valentino-påse Köpta i butik! 📪  Snabb och trygg frakt❤️
Golden Goose sneakers med glitter - Golden Goose sneakers i vitt med svart glitter  på sidan och guldglittrig häl. Svarta skosnören med logga och beige detalj på tån. Klassisk låg modell med platt sula och coola detaljer som verkligen sticker ut. Jag köpte dessa på en lopppas hyfsat nya men jag själv använt de fåtal gånger så de är i ganska bra skick. Jag upplever och tror att de är äkta så de får man avgöra själv eftersom att jag inte köpt från golden goose hemsida!! Otroligt snygg och gör hel ens outfit!!🥰pris går att diskutera!
NYA*❣️ Isabel Marant Beckett Svart Black 40 ,  - säljer dessa snygga och nya marants i svart 😊~ storlek 40 passar dig mellan 39-40 !! Svarar snabbt och skickar imorgon redan ;) Först till kvarn förstås skriv gärna 😎✨
Svarta sneakers med fuskpäls från Duffy - Svarta sneakers från Duffy med tre breda kardborreband och vit fuskpäls längs kanterna och insidan. Skorna har en platt vit sula och rund tå. Perfekta för dig som vill ha både stil och mysfaktor under kyligare dagar.🤩🤩
Svarta Nike Presto sneakers - Säljer ett par svarta Nike Presto sneakers med mesh-överdel och vita sulor. Skorna har snörning, rund tå och en sportig vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena och bekväma sneakers. Kommer i originalkartong.
Vita ballerinaskor med rosett - Snygga vita ballerinaskor med rund tå och dekorativ rosett framtill. Skorna har en mjuk innersula och guldfärgade detaljer på rosetterna. Perfekta för vår och sommar kanske även student! , matchar enkelt till olika outfits. Använda en enda gång! Köpta på Raglady på väla centrum för 300kr!
Dior Walk’N Dam Sneakers - Dior Walk N Skor, nypris 10500kr. Mitt pris är 3000 men de är lite diskuterbart. Skorna är i jättefint skick bara testade💕
Christian Dior sneakers walkn dior - Snygga sneakers från Christian Dior med beige och marinblått monogrammönster. Jättefint skick, endast lite smutsiga undertill. Storlek 39, passar på mig som har 38 också. Allt ingår, låda dustdag, extra snören som är vita🎀🎀