Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå oliver cabell  - Säljer ett par grå sneakers i mocka Oliver cabell med rund tå och platt sula. Skorna har ljusgrå snörning och en blå detalj på hälen. Snyggt cirkelmönster på sidan och diskret söm vid kanten. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska sneakers.
Gråa sneakers från Oliver Cabell - Snygga grå sneakers från Oliver Cabell med vita detaljer och rund tå. Skorna har klassisk snörning, vit sula och är tillverkade i slätt skinn. Insidan är fodrad i vitt tyg och hälen har en vit patch med guldfärgad logga. Perfekta för en clean och stilren look.
Oliver Cabell 39 - Snygga skor med en grå färgad ton på skorna.  Storleken är 39 och dem är lite använda men knappt. Tyvärr tre små färg fläckar på skon men annars perfekta för dig som gillar en avslappnad stil!
Oliver Cabell Skor - I princip helt nya Oliver Cabell skor, endast testade en gång🔥| Storlek: 45 | Ingår: Box, dustbag och äkthetscertifikat | Vid frågor eller diskussion om pris är det bara att skriva✍🏼| Frakt inom 48h📦
Grå sneakers från Oliver Cabell - Säljer ett par stilrena grå sneakers från Oliver Cabell med vita skosnören och diskret logga på sidan. Skorna har rund tå och platt sula, perfekta för en avslappnad look. Levereras med originalkartong.
Grå sneakers från Oliver Cabell - Säljer ett par grå sneakers från Oliver Cabell, modell LOW 1. Skorna har vita snören och en låg profil med rund tå. Tillverkade i mocka med diskreta detaljer och blå hälflik. Perfekta för en stilren vardagslook.
Oliver Cabell Smoke - Säljer ett par stilrena skor från Oliver Cabell i bra skick. Storlek 39 men passar 39-40. Kommer i originalkartong. Finns en liten defekt på vänta framsida.
Grå mockasneakers från Oliver Cabell - Snygga sneakers från Oliver Cabell i grå mocka med vit tå och sula. Skorna har blå detaljer på hälen och sidan, samt vita skosnören. Klassisk låg modell med rund tå och platt sula, perfekt för en clean och stilren look.
Oliver Cabell
Oliver Cabell - 89 Oliver Cabell - 90

Oliver Cabell

Storlek: 42
Kategori: Skor
Färg: Gråa

1999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina sprillans nya Oliver Cabell Low 1. Box och dustbag ingår. Anledningen till att jag säljer dom är att dom var lite små för mig. Dom är ej använda. Hör av dig vid övriga frågor eller funderingar🤩

Rami Hasan
Rami Hasan
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka - Säljer ett par Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka med bruna gummisulor. Skorna har snörning, perforerade detaljer och en dold kilklack som ger extra höjd. Snygga vågiga kanter och rund tå. Perfekta för dig som gillar coola och trendiga sneakers. Litet märke längst fram annars i jättefint skick!
Sneakers - Sneakers Walk'n Dior, storlek 40. Använda, men har mycket mer att ge !
Valentino Opens Dam | Storlek 37,5 - Valentino Opens till damer i storlek 37,5. Skicket är mycket bra. Storlek 37,5 | Boxen + Dustbag tillkommer vid köp! Fraktar samma dag ⭐️
Svarta sneakers med mocka och lackdetalj - Säljer ett par svarta sneakers med ovandel i mocka och snygg lackad tå. Skorna har vita sulor, snörning och metallöljetter på sidan för extra ventilation. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look.
Maison Margiela Gats - Maison Margiela | Mycket bra skick | Size - 45 | Pris 2499 | Hör av dig vid minsta fråga eller fundering📩
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Märkeslogga på plös och sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.