Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta kängor - Svarta kängor från Pull&Bear. Storlek 36. Endast använda en gång. Köpt för 349 kr.
Svarta kängor - Aldrig använd, från Zara
Kängor  - Storlek 39
Kängor - Jättefina kängor som knappt använts, dvs som nya.
Kängor - Fina läderkängor, lite slitna vid knapparna då några har trillat av🥰
Svarta kängor  - Säljer dessa super fina kängor väll använda dom håller länge storlek 38
Svarta kängor  - Säljer dessa super fina kängor ifrån skopunkten i storlek 38 aldrig använda men super bra kvalite💕
Matt svarta kängor
Matt svarta kängor  - 89 Matt svarta kängor  - 90 Matt svarta kängor  - 91

Matt svarta kängor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer då nu mina kängor från pull&bear som i stort sätt oandvända änvända typ 2 ggr. Säljer pga att jag är obekväm i dom för jag blir såpass lång i dom då jag redan är 172cm. Köptes för 559kr och säljer för 300kr❗️pris kan diskuteras❗️

Cassandra
Cassandra
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans  - Säljer då mina jeans pga att dom är försmå i höfterna. Dom är från ASOS och den riktiga färgen sen nu på första bilden. Dom är tighta uppe vid låren och pösiga vid vaderna. Dom är också typ oanvända och pris kan diskuteras!
Långärmad topp - Säljer då min svarta topp från bikbok i storlek XS men skulle mer säga att de är en S men de beror väll också på har man vill att den sitter. Helt okej skick! Skriv för mer bilder!
Tröja  - Säljer nån tröja av nått slag andvänd en gång. Bra skick och passar allt mellan XXS till S beror dock lite på hur man vill att den ska sitta!
Jeans  - Säljer då ett par raka jeans pga dom passar inte längre
Jeanskjol  - Säljer då min jeans kjol som är förliten men skulle säga att de har ett ok skick
Body - Säljer då min vita body som bara är andvänd ett fåtal gånger. San till storlek och är i fint skick!
Kostymbyxor  - Säljer då mina vita kostymbyxor för dom kommer aldrig till andvändning längre vilket är tråkigt för dom är super fina men jag är inte riktigt bekväm i dom. Men dom är int eljättens andvänd så i hyfsat bra sick!
Tipp - Säljer nu en tub topp från zara i storlek S. Säljer pga att den inte kommer till andvändning längre
Kjol - Säljer då min kjol fårn SHEIN som är helt oanvänd! Står att det är en S men jag skulle säga att den passar en XS lika bra!
Hollister jeans  - Säljer då mina hollister jeans inte jätte andvända och säljer pga att jag inte är bekväm i dom. Dom är rätt så låga i midjan och är lite osäker på storlek men skulle säga en S.
Liknande annonser
Visa alla