Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita stövletter med klack - Snygga vita stövletter i glansigt material med fyrkantig tå och bred hög klack. Dragkedja på insidan för enkel påtagning. Perfekta för dig som vill sticka ut med ett par trendiga boots.
Vita stövletter med klack - Säljer ett par vita stövletter med hög klack och spetsig tå. Skorna har dragkedja på sidan och är gjorda i glansigt syntetmaterial. De har en slouchy passform upptill och en chunky klack som ger extra attityd.
Vita stövletter med klack - Säljer ett par snygga vita stövletter i syntetmaterial. De har en hög, kraftig klack och en dragkedja på sidan för enkel på- och avtagning. Perfekta för en utekväll eller när du vill känna dig extra cool! Hann inte rengöra de när bilderna togs men det gör jag självklart.
Vita boots - Säljer ett par stövlar från Zara som är knappt använda.
Vita boots  - Väldigt fina Vita boots i storlek 39 helt nya inte använda alls. Köptes men glömde att returnera. Pris lappen kvar på den. Pris kan diskuteras
Vita läder stövlett  - A.S 98/Airstep vita läder stövlett med dragkedja snett, 4 cm klack. Några märken insida hälområdet gör att det syns att de är använda,  i övrigt hela, inte sneda, knappt slitna på sulan. Relativt breda över fotbladet
Vita stövletter med gulddetaljer från Louis Vuitton - Eleganta vita stövletter med guldfärgade kedjemönster och fluffig pälsdetalj vid skaftet. Skorna har en spetsig tå och klack, samt en dekorativ spänne. Perfekta för att göra ett statement.
Vita boots/stövletter
Vita boots/stövletter - 89 Vita boots/stövletter - 90 Vita boots/stövletter - 91

Vita boots/stövletter

Storlek: 39
Kategori: Skor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vita boots/stövletter från Anna Field i fakeskinn. Har lite småmärken, se bilder. Köparen står för frakten.

Li Tonberg
Li Tonberg
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant liknande fransskor - skogsgröna/mocksskor Franskor med kilklack som liknas casadei/isabelmarant med wedge
Blaskor  - Använt på balträningar samt baldagen så dom är lite använda ut men inget man ser tydligt. Så skulle ändå säga att dom är i bra skick för att användas igen😊.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Svarta mocka sneakers från Louboutin - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka. Skorna har klassisk snörning, rund tå och den ikoniska röda sulan. Perfekta för dig som vill ha en clean och lyxig look med en twist. Kommer i originalkartong.
Blåa valentino flycrews  - Blåa valentino flycrews använda fåtal gånger. Alla spikar är kvar. Skorna är i storlek 44, men passar även 45. Skriv vid funderingar! Priset är inte hugget i sten🚨
Isabell Marant ecru - Hejjj, säljer dessa isabell Marant skor i färgen ecru som är köpta på isabell Marants hemsida för ca 5700, kvitto kan skickas vid förfrågan. Skorna är i storlek 37 och är i stort sätt nytt skick(Bara testade inomhus). Skriv vid minsta fundering eller liknande. Priset är inte fast så pruta på❤️❤️
Svarta sneakers från Inuikii med fårull - Säljer mina svarta Inuikii sneakers, använt fåtal gånger och är i mycket fint skick! Lådan ingår. Pris kan diskuteras💕
Valentino Garavani Rockrunners - Skorna har snörning, en mix av mocka och textil samt svarta gummisulor. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.