Alla kategorier > Mode > Skor
Rieker boots
Rieker boots - 89 Rieker boots - 90 Rieker boots - 91

Rieker boots

Storlek: 37
Kategori: Skor
Färg: Svarta

250 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer dessa rieker boots i läder! Väldigt snygga och sköna boots med lite röda detaljer!

malva och vilmer meibrink
malva och vilmer meibrink
(14)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rieker skor - Fodrade Rieker stövlar köpta secondhand, de är i bra skick, säljer för att de va för små :P finns tecken på användning men inget riktigt märkbart
Svarta fodrade kängor från Rieker - Svarta kängor från Rieker med grov sula och snörning. Utsidan är i skinn och insidan är fodrad med mjukt, ljust syntetpäls för extra värme. Rund tå och robust design, perfekt för kalla dagar. Rieker-logga på plösen och sula med bra grepp.
Svarta boots från Rieker  - Säljer ett par svarta Rieker boots i mycket bra skick. De är fodrade med mjukt material för extra värme och har både snörning och dragkedja för enkel på- och avtagning. Perfekta för höst och vinter!  Sparsamt använda
Svarta boots från Rieker med ullfoder - Svarta boots från Rieker med snörning, dragkedja på sidan och mjukt ullfoder. Ovandel i syntet med detaljer i textil och grov sula för extra grepp. Perfekta för kalla dagar med sin varma insida och stilrena look.
Svarta boots från Rieker, storlek 38 - Säljer ett par svarta boots från Rieker i storlek 38. Skorna har en rund tå, platt sula och dragkedja på sidan. Ovandelen är i skinn med en snygg krokodilpräglad detalj på skaftet. Perfekt för dig som gillar stilrena och coola detaljer.
Svarta loafers från Rieker med gulddetalj - Helt nya, oanvända snygga svarta loafers från Rieker med guldfärgad metallspänne över foten. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn med diskret logga på sidan. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist.
Rieker boots - Stl 38 med foder i använt skick.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med bred rosa rem över vristen dekorerad med ikoniska nitar. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och trendig look med en touch av rosa.
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Louboutin skor - Storlek 45, använd 3 gånger, inga defekter, med följer äkthetbevis, signerade papper av Louboutin
Svarta sneakers från Lanvin - Snygga och klassiska lanvin sneakers. Skorna är k str uk 7 sitter som eu 42. Skorna är i gott skick och sulkräm har används för att fräsha till de lite tveka. Tveka inte på att kontakta mig vid minsta fundering. Dustbags fås med.
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!