Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skor - Tommy Hilfiger med REFLEX snören Knappt använd och stark kvalitet  Priset kan diskuteras
Skor - Vattentäta skor/kängor från hm i storlek 38. Fråga för fler bilder🥾💖
Skor - Ett par gulliga loafers med band som går att byta ut till finare!✨ Knappt använd. Köpt via secondhand. Lite kletiga, men går att få bort om man tvättar dem!
Skor  - Riktigt bra skick
Skor - Köpta för 380kr Tappat några pärlor, därav priset! Pris går att diskutera. Passar både män och kvinnor
Jättefina skor - Jättefina skor som tyvärr inte kommer till användning då jag har så många andra🥰
Skor  - Vinterskor ifrån NELLY i storlek 38 passar mer 37! Helt nya.
Skor  - As snygga svart skor med guld detaljer. Köpte för 1600kr och har använt ksk 10 gånger och jag är väldigt försiktig med nian skor så de är inte alls speciellt slitna.
Fina skor
Fina skor - 89

Fina skor

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Svarta

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fina och söta kostymskor! Som nya, använd ca 2 ggr☺️ De är i storlek 37 men är lite stora så jag skulle säga att de passar någon som har 38. Inga defekter. Köp direkt för 300! 💗

heddaviola
heddaviola
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vita jeans - Stilrena vita jeans från H&M🤍Säljer dem på grund av att de aldrig används. Jag har stl 34 men kan kanske passa någon som har 36 också. Har bara provats, aldrig använda!
Missguided läderbyxor - Ascoola byxor från Missguided. Köptes på plick, säljer igen pga att de var för stora. Jag är storlek XS-S, skulle säga att dessa passar någon som har storlek S-M! Köparen står för frakt💕
Tjocktröja monki - Mysig och varm tröja från Monki. Den är i en jättefin pastellila färg och jag använder den tyvärr inte längre :(
Tröja HM - OBS: Endast den svarta tröjan. Linnet som är under hör inte ihop med tröjan.  Snygg tröja från H&M, används inte då den visar lite för mycket för min smak 💕
Bootcut jeans - Jättesnygga bootcut jeans från shein. Säljer dem pga används inte ❤️ De är lågmidjade. Endast testade ca 2 gånger. Orginalpris 250. Är stretchiga så de passar Xs-S.
BB cream  - Garnier BB cream i färgen light. Inte använd, endast swatchad!💗 Kan frakta eller mötas upp i sthlm💗
Liknande annonser
Visa alla