Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Air force 1 - Storlek 36. Skick 8/10
Air force 1 - Säljer mina airforce 1 då jag inte trivs i sådana skor dom är helt nya och prövade. Storleken är 38 och priset diskuteras
Air force 1 - Hej! Säljer min Lill kusins skor. De är i väldigt bra skick.
Air force 1  - Vuxit ur dem som bra skick
Nike Air Force 1 Paris  - Nike Air Force 1 Paris sneakers i helsvart med kontrasterande vita sömmar och detaljer. Skorna har klassisk rund tå, snörning och platt sula. Materialet är skinn med textilfoder i vitt. Paris-detalj på yttersulan och Nike-logga på plösen. Snygga och tidlösa sneakers för dig som gillar streetstyle.
Nike Air Force 1 - Säljer mina af1 i svart, köpte för 2 år sedan och har haft på mig de flera gånger men den silvriga grejen på skorna är inte på den längre för hade tagit av de och har tappat bort de, köpte från zalando och för 1345kr, funkar för både män och kvinnor fråga gärna om bild
Air force 1  - Tja säljer ett par Airforce skor som blivit för små skick 2/10 skick har använt de mycke nypris 1395 kr
Air force 1
Air force 1 - 89 Air force 1 - 90 Air force 1 - 91

Air force 1

Storlek: 40
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Svarta

949 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skick 9/10 betalar inte frakten kan sänka priset ny pris 1599

Vincent Larsson
Vincent Larsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Garavani  - Exklusiva Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers i vitt läder med rosa band och ikoniska nitar. Stilren och lyxig modell som passar till allt - från jeans till klänning. Mycket sparsamt använda, i nästan nyskick, utan synliga märken eller slitage. Skick: Nästan ny / mycket fint skick @ 🎨Färg: Vit med puderrosa detaljer 📏 Storlek:38 • Valentino Garavani •Levereras med originalkartong och Valentino-påse Köpta i butik! 📬 Snabb och trygg frakt ❤️
Marinblå skor med röd undersida - Säljer nu dessa tvärfeta marinblåa skorna som perfekta för både vardagliga outfits men också fin kläder!
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
Grå mocka sneakers från Louboutin - Säljer ett par snygga gråa Christian loubution 🙌Dom är väldigt sköna skor som är perfekta inför sommaren och våren ☀️ dom har såklart den ikoniska röda sulan men har tyvärr lite smuts, om ni har några mer frågor så fråga mig gärna och priset är ej hugget i sten så kan gå ner i snabb affär 🤝 (OBS, kartong och annat ingår tyvärr inte, även så har skorna syn på användning)
Maison margiela gats grå - Ett par riktigt feta gats i storlek 44, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Flycrews  - Säljer dessa svarta valentino flycrews allt og ingår försöker sälja snabbt kom med bud😅