Alla kategorier > Skor
Nike sneakers
Nike sneakers  - 89 Nike sneakers  - 90 Nike sneakers  - 91

Nike sneakers

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Nike
Färg: Svarta

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Kike i färgen svart/vit. Pris jår att diskuteras vid snabba affärer

Mohamed Ali
Mohamed Ali
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nike sneakers  - Rödsvarta Nike skor i storlek 36. Använda fåtal gånger då de blev försmå snabbt. Köpta från Zalando för ca 1 år sedan.
Nike sneakers  - Air ZM tennis classic AC/FGMT Superfina Nike sneakers i läder med fint mönster. Köptes på Sneakers n Stuff  Ordinarie pris var 1499kr  De är använda max 7 gånger under kortare tid då de inte passar mig Skulle säga att den passar någon med en slankare fot
Svarta Nike sneakers - Säljer ett par svarta Nike sneakers i mycket bra skick. De har en vit sula och klassisk Nike-logga på sidan. Skorna har snörning och ovanpå ett Nike band.
Nike sneakers  - Mycket bra skick som nya
Nike sneakers - NIKE AAF88 Malli: FN6594-002 Koko: 38,5 Ovh: noin 120e  Postitus/nouto
Svarta Nike sneakers - Säljer ett par svarta Nike sneakers med snörning. Skorna har en stilren design med Nike-loggan på sidan och en bekväm sula. Perfekta för vardagsbruk och träning.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Garavani sneakers i vitt och rosa - Snygga sneakers från Valentino Garavani i vitt skinn med ljusrosa detalj över snörningen och ikoniska nitar på hälen. Klassisk rund tå och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en stilren men ändå unik look. Äkta!!! Behöver säljas snabbt!!!
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm