Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Demonia platåskor - Ett par unika demonia trashville 518 i storlek 37. Platån är drygt 8 cm. Lånad tredje bild. Köptes för 1600. Okej skick med lite slitningar vid dragkedjorna och lite smutsiga därav halva priset.
Rosa platåskor - Rosa platåskor. Väldigt sköna att gå i.  Några små fläckar på platån, som man ser på bilderna.
Rosa platåskor med nitar - Snygga rosa platåskor med spetsig tå och klack. Skorna har coola nitar på baksidan som ger en edgy look. Perfekta för att sticka ut på festen!
Rosa platåskor - Rosa platåskor från vagabond strl 39 använda fåtal gånger köpta för 1000kr 💕
Rosa oanvända platåskor - Helt nya. Skulle användas på fest men hittade andra. Nypris 599kr
Platåskor - Rosa skimmriga platåskor, från vagabond! Köparen står för frakt 🌈💕
Platå skor  - Använda en gång! Säljer pga inte min stil och kommer ej till användning 🩷orginallådan finns såklart kvar och kommer med skorna såklart!
Rosa demonia platåskor
Rosa demonia platåskor - 89 Rosa demonia platåskor - 90 Rosa demonia platåskor - 91

Rosa demonia platåskor

Storlek: 38,5
Kategori: Skor

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

häftiga demonia skor med en 5,5cm lång platå och hjärt spännen. knappt använda, har dock några svarat märken på sidorna. annars i bra skick. säljes för 500kr plus frakt elr upphämtning i kalmar. stl 38,5

soldierboy
soldierboy
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Vita sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par vita sneakers från Christian Louboutin i skinn med ikoniska nitar på tån. Skorna har rund tå, snörning och den klassiska röda sulan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lyxig och edgy stil. Kommer med originalkartong och certifikat.
sneakers  - så snygga. använda men inga defekter, skicket är som på bilderna. har tyvärr inte kvitto💕
 Isabel Marant skor i färg ecru - Hejjj, säljer dessa isabell Marant skor i färgen ecru som är köpta på isabell Marants hemsida för ca 5700, kvitto kan skickas vid förfrågan. Skorna är i storlek 37 och är i stort sätt nytt skick. Skriv vid minsta fundering eller liknande. Priset är inte fast så pruta på❤️❤️
Maison Margiela blå sneakers mocka/läder - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.
Beige sneakers från UGG med fuskpäls - Påriktigt dem snyggaste korna men köpte dem tog den i fel storlek.
Svarta sneakers från Axel Arigato nästan oanvända - Säljer ett par helsvarta sneakers från Axel Arigato i mocka med elastiskt band över vristen. Skorna har minimalistisk design, låg profil och diskret logga i guld på sidan. Perfekta för dig som gillar stilrena och cleana skor.
Yves Saint Laurent  klackskor - Eleganta svarta klackskor från Yves Saint Laurent (YSL) med ikonisk guldfärgad klack formad som YSL-loggan. Skorna har en stilren, lackad finish och smala remmar som ger ett exklusivt och sofistikerat intryck. Perfekta för fest, middag eller andra tillfällen där du vill sticka ut med en lyxig detalj. En tidlös designerklack som kombinerar mode och elegans.
Maison margielas  - Hej och välkommen till BL säljer nu mina gamla Maison margielas i färgen vit box och påsar medföljer köpta här på Plick för två månader sen använda 2 gånger han sa de var äkta så antar att de är de men kan inte garantera därav priset kom med frågor mvh BL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!