Alla kategorier > Skor
Converse Chuck 70 Vintage Canvas
Converse Chuck 70 Vintage Canvas  - 89 Converse Chuck 70 Vintage Canvas  - 90 Converse Chuck 70 Vintage Canvas  - 91

Converse Chuck 70 Vintage Canvas

Storlek: 41
Kategori: Skor
Märke: Converse
Färg: Vita

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Nästintill oanvända Converse i storlek 41. Gjorda för både män och kvinnor. Var tyvärr lite för små för mig.

Rejna
Rejna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Converse high chuck taylors 70 - Vit/beigea converse high chuck taylors 70s skor Storlek: 37 Är använda så de har några repor på ovanframsidan av skon, annars så är tyget och sko snörena  fortfarande rena och inte missfärgade
Converse Chuck 70 - Converse – Chuck 70 – Vita sneakers med läppbroderi och höga skaft. Använda ca 5 ggr, köpte för 1 020 kr.
Converse Chuck Taylor 70 - Snygga converse i storlek 38!❤️‍🔥 Säljer då de är för stora för mig. Skorna är välanvända!! Priset kan diskuteras. Nypris 1100 kr.
Converse chuck taylor 70 - Converse Chuck Taylor 70 skor I färgen svart och storleken 40. Själv har jag storlek 39 och dom passar bra. Dom är i gott skick men har pyttesmå användnings defekter som knappt syns. Köptes originellt från zalando för 969kr. Skriv för mer info!
Converse chuck 70 - Typ helt nya Converse med högra sula
Converse chuck 70 - Ett par fina använda converse skor i storlek 36.5, väldigt bra skick ändast lite smuts under sulorna. Priset kan diskuteras vid snabb affär
Converse Chuck 70 Hi sneakers  - Säljer dessa snygga Converse. Varsamt använda men någon/några fläckar finns, inget som stör dock och kan tvättas bort! Storlek 38
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Snygga vita Valentino Rockstud sneakers med rosa detaljer och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Tillverkade i skinn med rosa läderpaneler och matchande nitar för en edgy look. Perfekta för dig som vill sticka ut.
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️