Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boots  - Låga boots med en chunky design. Bootsen är gröna och har grova sulor. De har en resår på sidorna. Ord pris 599kr
Boots  - Snygg boots från Cellbes  Oanvända
Boots/ Kängor  - Perfekt till vintern
Boots  - Superfina
Boots  - Oanvända men ena dragkedjan är sönder kolla sista bilden
Boots  - Helt nya
Boots  - Snygga boots med metallspännen. På sista bilden kan man se lite defkt
Boots  - Snygga boots från Roots
Boots
Boots - 89 Boots - 90 Boots - 91

Boots

Storlek: 36/37/38
Kategori: Skor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina boots som inte kommer till användning då de är för stora💗 köpta ifrån usa och det står ingen storlek men de passar 36/37/38💗

Oliviaperjans
Oliviaperjans
(18)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Säljer ett par Maison Margiela sneakers i marinblå mocka och läder med beige snörning och innersida. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och Maison Margiela-logga undertill. Snygg retrostil och riktigt clean look.Storlek 43 men passar som 42or🤗
Boots - Jag säljer de här bootsen som inte kommer till användning. De är endast testade inomhus och kanske en gång på tomten✨ Färg Khaki
Sneakers - Sneakers Walk'n Dior, storlek 40. Använda, men har mycket mer att ge !
Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka - Säljer ett par Isabel Marant wedge sneakers i grön mocka med bruna gummisulor. Skorna har snörning, perforerade detaljer och en dold kilklack som ger extra höjd. Snygga vågiga kanter och rund tå. Perfekta för dig som gillar coola och trendiga sneakers. Litet märke längst fram annars i jättefint skick!
Maison Margiela Gats - Maison Margiela | Mycket bra skick | Size - 45 | Pris 2499 | Hör av dig vid minsta fråga eller fundering📩
Beige sneakers från UGG med snörning - Säljer ett par beige sneakers från UGG med breda snören i rutigt mönster. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i mocka och textil. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa band och ikoniska nitar. Skorna har rund tå, snörning och platt sula. Märkeslogga på plös och sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och edgy touch till din outfit.
Svarta Louboutins - Dessa skor har aldrig varit använda, snygga och perfekt till uppkommande säsong. Box, dustbag och kort medföljer. Skickar samma dag, kom gärna vid frågor!