Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Uggs - Bra skick. Mockan är impregnerad. tveka inte att ställa frågor. pris är ej hugget i sten!
Uggs - Unika uggs med klack Limited edition  Knappt använda  Nypris 2500kr
uggs - säljer ett par jätte fina uggs i storlek 36💕❤️
Uggs - Säljer dessa fina uggs som är för små för mig och som kommit till användning endast två gånger. Verkligen super fräscha och fina👌🏼👌🏼 (pris kan diskuteras)
Uggs  - Använda bra men fortfarande bra skick
Uggs - Helt nya uggs. Lite för stora för mig och de är slutsålda i min storlek så tänkte sälja de istället. Nypris 2300kr
SNYGGA UGGS - säljer då förstora, så varma å unika!
Ugg
Ugg - 89 Ugg - 90

Ugg

Storlek: 40
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Bruna

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa supersnygga mörkbruna uggsen! Passar mig som har storlek 39 i vanliga fall😍

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta slim jeans från Replay - Snygga svarta slim jeans från Replay hyperflex med klassisk femficksmodell och dragkedjegylf. Jeansen har en smal passform och är tillverkade i stretchigt denimtyg för extra komfort. Perfekta för en trendig och avslappnad stil.
Svart dunväst från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med två dragkedjeförsedda fickor framtill. Västen har ett quiltat mönster och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och håller dig varm med sin fluffiga dunstoppning. Pris kan diskuteras vid snabb affär :)
Svarta Puma Future fotbollsskor - Säljer ett par svarta Puma Future fotbollsskor med låg profil och stickad strumpliknande krage. Skorna har snörning, diskret mönster på ovandelen och Puma-logga i rosa på sidan. Tillverkade i syntetmaterial för bra grepp och kontroll på planen. Nypris 1200kr endast testade :)
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →