Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
converse  - Unika converse lunarlon. Bra skick och är ”tjockare/lite mer fodrade” än vanliga converse. Riktigt fin färg som skimrar men som tyvärr inte kommer till användning hos mig.  Storlek 38
converse - snygga blå converse, skriv om du har någon fråga
Converse  - Unika converse med nitar. En utav nitarna har ramlat av som man kan se på första bilden.💕
Äkta Converse  - Så fin färg och jättefint skick
Converse - Perfekta nu inför sommaren så fin färg, okej skick
Converse  - Svarta converse som använts några gånger. Jag tvättar de innan🫶🏻
Converse  - Säljer mina använda converse som inte går till användning längre ☺️
Converse - Säljer dessa skit snygga conversen som tyvvär knappt använts då de är för små för mig. De ser lite lila ut på kamera men färgen är mer rosa i verkligheten. De är svåra att få tag på i sveriga villket gör de väldigt unika!💕
Converse
Converse  - 89

Converse

Storlek: 38
Kategori: Skor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Converse one star modell storlek 38

dianarashid
dianarashid
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta sneakers från K.Cobler med fluffiga detaljer - Unika svarta sneakers från K.Cobler med vit, fluffig kant och breda, mjuka snören. Skorna har en vit platt sula och är tillverkade i mocka med syntetiska, lurviga detaljer som ger en cool kontrast. Endast använda ett par gånger. Pris i butik: 1400kr.
Valentino Rockstud vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Rockstud sneakers med svart band och nitar över vristen. Skorna har snörning, rund tå och platt sula. Tillverkade i skinn och har den ikoniska rockstud-detaljen på sidan och bak. Använda men inte trasiga någon stans.
Vita sneakers från Zadig & Voltaire - vita sneakers från Zadig & Voltaire med guldfärgade detaljer och glittrig silver  på hälen.
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino vita sneakers med blå detalj - Skick 9,5/10 | strl - 42 | pris kan diskuteras!
Valentino Garavani open  - Snygga vita sneakers från Valentino med bred blå detalj över mitten. Skorna har rund tå och platt sula, tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Slingbacks rosett Zara - Jättefina vita slingbacks med rosetter på från Zara🤍
Saint Laurent svarta klackar med YSL-häl - Säljer ett par svarta Saint Laurent klackar i lackat skinn med ikonisk guld YSL-logga som klack. Skorna har fyrkantig tå, smal rem över tårna och justerbar ankelrem. Riktigt statement piece för dig som vill sticka ut.