Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jordan 1 Mid Stealth - Säljer mina Jordan 1 mid Stealth för att dom är alldeles för små. De knappt använda, de är i nyskick som ni ser på bilderna. Hör av er om ni har någon fråga💯💯
Jordan 1 Mids - Jordan 1 mids i otroligt bra skick, använda fåtal gånger! Köpt för ca 3100! Vid frågor är det bara att skriva!😃
Nike Air Jordan 1 Mid Stealth Grey - Nike Air Jordan 1 Mid Stealth Grey. Säljer pågrund av att jag inte längre vill ha dom eller att dom kommit till använding. Oanvända. Går hämta eller fraktas. Storlek 43. Pris går diskuteras.
Jordan 1 Mids - Jordan 1 Mids i jättebra skick! Köpta för ca 3000 kr. Säljer nu för 1000 kr! Hör av er vid frågor😁
Jordan 1 Mid - Jordan 1 Mid Bred Toe  Storlek 35 Säljer de pga de är alldeles för små   Har tyvärr inge kvitto eller box men de var köpta på JD för länge sen   Ganska creasade och använda men skulle ändå säga att skicket var 7-8/10 Pris kan diskuteras
Jordan 1 Mid - Säljer nu mina Jordan 1 Mids pga att dom  tyvärr blivit för små🥹 Strl 38.5 Nypris 2.199kr🩵Väldigt sparsamt använda🥰 Skick 8/10😍 Skriv gärna vid fler frågor!
Jordan 1 Mid - Säljer ett par Nike Air Jordan 1 Mid i färgerna Light Smoke Grey och Black. Köpte för 3000kr
Jordan 1 mid - säljer dessa jordans 1 som jag köpte förra året, skriv för mer bilder och kom med prisförslag! (Såklart äkta)
Jordans 1 mid Stealth
Jordans 1 mid Stealth - 89 Jordans 1 mid Stealth - 90

Jordans 1 mid Stealth

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Jordans

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu mina Jordans. Dem är knappt använda. Köpte detta år i mars. Inte min stil samt för stora för mig. Kan räkan på fingrarna så många gånger jag använt dem. MAX 5 gånger. Kvitto finns. Beställda från RESTOCKS. NYPRIS: 2300kr

Izabelle Melizia
Izabelle Melizia
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Saint Laurent sneakers - Svarta sneakers från Saint Laurent med vit text på sidan och kontrasterande vit sula. Skorna har rund tå, snörning och detaljer i skinn och mocka. Snygg och stilren design som passar till streetwear och casual outfits. Skorna är alldrig andvända och är i helt nytt skick. Perfekta vinter skorn för dig
Svarta Moon Boots med snörning - Säljer ett par svarta Moon Boots med vit logga och snörning framtill. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för kalla vinterdagar. Materialet är syntet och de har en klassisk moon boot-design med högt skaft.
Golden Goose vita sneakers med stjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning och en grå stjärndetalj på sidan. Bakkappan är svart och glittrig med vit text. Skorna har rund tå och platt sula. Medföljer originalkartong och svart GGDB-påse.fick som jul klapp inte riktigt min stul därav säljer
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par Valentino Garavani Rockstud sneakers i vitt skinn med ljusrosa detaljer och guldiga nitar. Klassisk rund tå, snörning och platt sula. Ikoniska pyramidnitar längs sidorna och bak på hälen. Kommer med originalkartong och dustbag. Passar dig som vill ha en lyxig stil inför det nya året.
Maison Margiela grå sneakers - Maison Margiela sneakers i grått med beige snörning och gummisula. Skorna har en klassisk rund tå och är tillverkade i en mix av mocka och skinn. Snygg retrostil med diskreta paneler och branding på sulan. Perfekta för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers.
Gråa Christian Louboutin sneakers med nitar - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola svarta nitar på tån och klassisk röd sula. Skorna har snörning och vit platt sula. Kommer med originalkartong. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy vibe.
Maison Margiela  - Maison Margiela sneakers i beige och vit med ljusgula snören och gummisula. Skorna har en klassisk rund tå och platt sula, med paneler i mocka och skinn. Snygg retrostil som funkar till många outfits. Box medföljer. Storleken är 43 men passar best för 42
Lanvin sneakers - Helsvarta lanvins | endast skorna medföljer | lite sliten på captoen men annars bra skick | kan gå ner lite i pris vid snabb affär