Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Gula sneakers - Helt nya med prislapp. Gula sneakers från roots i stolrek 38. Neon gul färg i denim tyg. Har en missfärgning.
Sneakers  - Använda men i fint skick! Härlig gul färg till vår och höst.
Snygga sneakers  - Snygga sneakers, bara använda några få gånger så i fint skick ✨  Kom gärna med prisförslag ✅
Sneakers från Nelly - Säljer ett par sneakers i storlek 38 från Nelly (märke pavement). Köpta för 1199 kr på deras hemsida, men de har tyvärr aldrig kommit till användning... Köparen står för frakt
Sneakers - Beiga/kräm vita sneakers från zara i storlek 38. Nöstan aldrig använda så bra skick!
Sneakers  - Säljer dessa skitsnygga sneakers som tyvärr har blivit för små för mig!!💕 Dom är knappt använda! Kan gå ner i pris vid snabb affär ☺️
Sneakers
Sneakers - 89 Sneakers - 90 Sneakers - 91

Sneakers

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Gula

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gula Sowhat sneakers endast testade, har lite tjockare sula som ger illusionen att man blir längre

Astrid Hallén
Astrid Hallén
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Fransskor Isabel marant  - Skogsgröna Mockaskor med casadei och marant inslag
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.
Lanvin cap toe - Lanvins! | skick: 8/10 | storlek: 44/uk 10 | pris: 2099:- retail: 5000:- | ingår dustbag | för fler frågor eller funderingar skicka pm!
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
Valentino Garavani Rockstud sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani Rockstud Untitled sneakers med coola pyramidnitar och snörning. Skorna är i skinn och har en rund tå samt platt sula med mönstrad undersida. Märkeslogga syns både på plösen och innersulan. Perfekt för dig som gillar lyxiga detaljer.
Maison margiela gats - Säljer nu min Mason matgiela gats då de börjar bli små. De är i storlek 42 men skulle personligen säga att de sitter mer som 43. Har bytt ut original snöre mot ett lite tjockare Bach blått snöre för att få lite häftigare, poppande och personligt utseende. Skorna är lite slitna i hälarna där av det bra priset!!!, kan också laga hälarna innan köp om det önskas!!!! Kom med bud och skriv gärna om ni har frågor!!!
Louboutin grå - Säljer ett par gråa sneakers från Christian Louboutin i mocka med nitar och med den klassiska röda sulan. St.44 men tycker personligen att de är lite mindre i storleken.  Kommer med vad som ses på den sista bilden, bland annat kartong, dustbag m.m. Osäker på äktheten så kontakta för mer bilder om så önskas. Kan även tänka mig att droppa priset om det går smidigt😊