Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta skinnstövletter med klack - Snygga svarta stövletter i skinn med hög klack och dragkedja på sidan. Inte så mycket använda.
Svarta Klackar - Säljer dessa svarta klackar som endast är använda en gång. Hyfsat nyskick vara lite smutsiga på undersidan. Klacken är 8.5 cm hög
Svarta klackar - Jätte snygga klackar, nästan oanvända💕
Svarta klackar  - Snygga svarta pumps från Romeo i storlek 38. Skorna har en klassisk klack, rund tå och är tillverkade i skinn. Framtill sitter en söt rosett som ger extra stilpoäng. Perfekta för dig som gillar tidlös design med en feminin touch.
Svarta klackar - Snygga svarta klackar med smala remmar och fyrkantig tå. Skorna har hög klack och är tillverkade i glansigt skinn. Guldiga YSL-detaljer på hälen ger en lyxig touch. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena och eleganta skor.
Svarta klackar  - Svarta klackar från nelly strl 38, använda endast 1 kväll. Har varit undanpackade så är lite dammiga på bilden, men rengör dem såklart innan jag skickar dem🥰
Svarta sandaler med klack och snörning - Säljer ett par svarta sandaler från Åhléns med hög klack och snygga remmar som går runt foten. Skorna har öppen tå och spänne vid ankeln. Materialet är mocka och sulan är platt framtill. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga skor.
Svarta klackar
Svarta klackar - 89 Svarta klackar - 90

Svarta klackar

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Åhléns
Färg: Svarta

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svarta klackar från åhlens, använda en gång annars testade inomhus. Storlek 38. Bekväma att gå i och stiliga för en utekväll, väldigt eleganta och ser små ut på foten.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå klackar  - Jättesnygga blå klackar. Använder de ej längre så de ligger bara hemma. Skickar jätte gärna fler bilder privat. Storlek 38 med 10cm klack.
Topp - Fin fest topp, perfekt till en utekväll. Skriv gärna för fler bilder !
Cordell halsband  - Stilren guld cordell 4mm, säljer då den är för tjock i min smak. Har även ett matchande armband 4mm där med. Guldplaterat 18k, färgar ej av sig. Unisex. Halsbandet - 300kr Halsband + armband - 450kr
Jacka - Jätte fin och stilren jacka som går att använda till vår och höst. Aldrig använt, prislapp finns kvar. Från Only i storlek 36.
Svart skinnjacka - En svart skinnjacka som ej används längre, jätte fin och funkar till våren och hösten. Har liten skada på insidan men inget som syns när den sitter på. Storlek 38.
Kofta - Säljer denna kofta då den ej används längre , den är i storlek L men croppad och kortare.  Går även att stänga hela vägen upp till pannan med dragkedjan.
Jacka - Helt ny jacka från Only i marinblå. Storlek 36, ej använd prislapp finns kvar. Perfekt till höst eller vår.
Vit skinnjacka - Vit skinnjacka som ej används längre, i storlek 40 men passar mig som bär 38. Inga skador eller defekter, legat i kartong därav lite skrynklig, annars i bra skick.
Dunjacka - Helt vanlig svart dunjacka, användes ej, i bra skicka inga defekter. Storlek L men passar mig i M.
Sluta kämpa - Börja leva - Boken 'Sluta kämpa - Börja leva' av Sanna Ehdin handlar om att hitta inre styrka och leva ett mer glädjefyllt liv. Den fokuserar på att släppa kampen och istället omfamna livet med glädje och medvetenhet. Perfekt för dig som vill hitta balans och harmoni i vardagen.
Liknande annonser
Visa alla