Alla kategorier > Skor
Sandaler med klack
Sandaler med klack - 89 Sandaler med klack - 90

Sandaler med klack

Storlek: 39
Kategori: Skor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina sandaler med klack! Köpta secondhand

Nadja Tiger
Nadja Tiger
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sandal klackar  - Fina låga bekväma dammrosa sandal klackar, aldrig använt
Sandaler med klack - Sandaler från Zalando.
Ljusblå sandaler med klack - Snygga ljusblå sandaler med smal rem över tårna och runt ankeln. Skorna har en fyrkantig tå och en elegant låg klack som ger en trendig vibe. Perfekta för dig som gillar stilrena och minimalistiska detaljer.
Sandal klack - Oanvända sandal klackar till salu! Koral färgade .
Sandaler med klack - Jättesöta somriga vita sandaler med låg klack. Köpta secondhand. Lite småslitna men på ett snyggt sätt. Storlek 37 men passar 38 typ. Säljer pga försmå. Märke: ten points. Såå söta! KOLLA MIN PROFIL❤️
Svarta sandaler med klack - Stilrena svarta sandaler med fyrkantig tå! Super sköna och snygga, använda 1 gång
Leopardmönstrade sandaler med klack - Säljer ett par sandaler i storlek 39 med leopardmönster och öppen tå. Skorna har smal hög klack och en söt rosettdetalj framtill. Materialet är syntet och de har en cool brun och svart färgkombination. Perfekta för dig som vill sticka ut lite extra.
Silvriga sandaler med strass och klack - Glittriga sandaler i silver med fyrkantig tå och låg klack. Remmarna är täckta av små strasstenar i ett flätat mönster. Vet ej vilket märke de är ifrån!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
Golden goose sneakers med målad design  - Använda fåtal gånger så i fortsatt bra skick! Storlek 40 men sitter som 39💗
Isabel Marant- Bekett sneakers/strl 38 - Säljer ett par isabel marant Bekett sneakers som är i princip helt oanvända och enbart testade inomhus. Allt följer med som ni ser i bilden Snabb affär så blir det bättre pris. Kan även mötas upp inom Stockholm
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Bruna boots med fransar i mocka, Isabel marant liknande  - Säljer ett par bruna boots med massor av fransar och snörning framtill. Skorna är i mjuk mocka och har en platt sula. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil!
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39