Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Philippe Model sneakers i mocka - Säljer ett par Philippe Model sneakers i mörkblå mocka med grå snörning. Skorna har en klassisk design med vit sula och är i bra skick. Perfekta för både vardag och festliga tillfällen. Kommer med originalkartong.
Philippe Model sneakers i svart mocka - Säljer ett par Philippe Model sneakers i svart mocka med grå snörning. Skorna har en klassisk design med en vit sula och är i bra skick. Perfekta för både vardag och festliga tillfällen.
Philippe Model mörkblå - Mörkblå sneakers från Philippe Model med vita detaljer. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå unik look. Hyfsat skick, däremot lite trasigt i hälarna, ( se bild 5 och 5)
Philippe Model sneakers - Säljer ett par Philippe Model sneakers i blått och grått med vita detaljer och gråa snören. Skorna har rund tå, platt sula och är tillverkade i skinn och syntet. Perfekta för dig som gillar en avslappnad stil.
Grå Philippe Model sneakers i mocka och skinn - Säljer mina snygga och sällsynta sneakers från Philippe Model i olika grå nyanser. Ovandelen är i en mix av mocka och skin. perfekta för en avslappnad stil och en perfekt sko till vinter och vår. Skona har några defekter se bild för ex annars är dom i väldigt bra skick och mycket sparsamt använda. Nypris ca 2500
Philippe Model sneakers i mocka och skinn - Snygga sneakers från Philippe Model i mörkblått skinn och brunt mocka. Klassisk design med snörning, rund tå och kontrastdetalj på sidan. Perfekta för dig som gillar en stilren men ändå sportig look. St 43
Philippe Model sneakers i grå mocka - Snygga sneakers från Philippe Model i grå och mörkgrön mocka och textil med vita detaljer. Skorna har snörning, rund tå och en unik mönstrad sula. Perfekta för dig som gillar stilrena men ändå unika sneakers. SKICKET ÄR HELT OKEJ SKULLE SÄGA MER EN OKEJ!
Philippe Model grå sneakers i mocka - Säljer ett par Philippe Model sneakers i grå mocka med vita snören och detaljer i silver. Skorna har en klassisk låg profil, rund tå och platt sula. Sidan pryds av en silverfärgad sköld och sulan har märkets logga undertill. Perfekta för en avslappnad streetstil.
Philippe Model mörkblåa sneakers i mocka
Philippe Model mörkblåa sneakers i mocka - 0 Philippe Model mörkblåa sneakers i mocka - 1 Philippe Model mörkblåa sneakers i mocka - 2 Philippe Model mörkblåa sneakers i mocka - 3

Philippe Model mörkblåa sneakers i mocka

Storlek: 40
Kategori: Skor
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

1499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga mörkblåa Philippe Model sneakers i mocka med vita detaljer och grå snörning. Skorna har vit sula med vintage-look och vit hälkappa med logga. Klassisk låg modell med rund tå och coola metalldetaljer vid snörningen.

Isak
Isak
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Michael Kors Skjorta - Säljer en skön MK skjorta som e kortarmad! Bra skick i storlek S (slim fit).  Hör av er vid minsta fundering😄
Diesel tröja - Långarmad Diesel tröja i plysch materiel! Väldigt snyggt och unikt! Storlek S, jättebra skick😃  Hör av er vid frågor!
Karl Lagerfeld T-shirt - Karl Lagerfeld T-shirt i jättefint skick! Storlek S😃  Hör av er vid frågor
Nikben Frote Pike - Fin frote pike från nikben! Är i bra skick och köpt på NK. Storlek M😄 Hör av er vid frågor eller funderingar!
Jordan 1 Mids - Jordan 1 Mids i jättebra skick! Köpta för ca 3000 kr. Säljer nu för 1000 kr! Hör av er vid frågor😁
Jordan 1 Mids - Jordan 1 mids i otroligt bra skick, använda fåtal gånger! Köpt för ca 3100! Vid frågor är det bara att skriva!😃
Overshirt/jacka - Säljer en overshirt från Jack & Jones i storlek S (Manchester material)! Aldrig använd😄  Hör av er vid intresse!
Lexington T-Shirt - Lexington tshirt som är lite vintage aktig! Bra skick i storlek S-M!  Vid frågor eller funderingar är det bara att höra av sig!😃
Lost boys - Ett par lost boys skor i storlek 42, legat i kartongen mestadels av tiden och är använda otroligt få gånger! Hör av er vid frågor😁
Grå sweatshirt från Karl Lagerfeld - Snygg grå sweatshirt från Karl Lagerfeld med stort vitt logotryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för en clean och stilren look. Mjuk bomullskänsla och klassisk passform. Storlek M!😊
Liknande annonser
Visa alla