Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ballerina med rosett - Oanvända ballerina skor som går att använda till både vardags och festligare tillfällen.
Svarta ballerina med rosett - I skinn, aldrig använts 🩷
Ballerina  - Designer Jimmy Choo i skinn🖤hade sparat kvar dom visst de inte var för små för mig. De svarta har jag använt 3-4 gånger medans den zebra färgade bara 1 gång. Se bilder 🫶😉Jimmy Choo ballerina 👌styck pris500,  SVART REDAN SÅLDA Zebra 🦓 kvar ♥️
Ballerinor  - Superfina ballerinaskor! Som man kan se på bilderna är de knappt använda och ser som nya ut 🤩🤩
Ballerinor - Ballerinaskor, såå fina!! Som man kan se bilderna är de knappt använda och ser som nya ut 🫶🫶
Ballerina  - Enkla skor/ballerina, nästintill oanvända. Står inte vart dom är ifrån men skulle gissa på skopunkten. Pris går att diskuteras💞
Ballerinor - Ballerinor i ett superskick! Perfekta nu i sommar 🫶🫶 ❗️Har ett par liknande i strl 36 så gå jättegärna in och kolla ❗️
Ballerina med rosett
Ballerina med rosett - 89 Ballerina med rosett - 90 Ballerina med rosett - 91

Ballerina med rosett

Storlek: 35
Kategori: Skor
Färg: Svarta

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ballerina med rosett som är såå snygga. Storlek 35, men mer som en 36/37 för passar mig som pendlar mellan dessa storlekar. Rosetten går att ta av o på genom ett spänne! 150+frakt.

Filippa
Filippa
(18)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Marinblå skor med röd undersida - Säljer nu dessa tvärfeta marinblåa skorna som perfekta för både vardagliga outfits men också fin kläder!
Svarta stövlar i mocka med klack - Säljer ett par svarta stövlar i mjuk mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har en dekorativ guldfärgad detalj upptill och dragkedja på ena sidan för enkel påtagning. Perfekta för att lyfta din outfit under höst och vinter.  Säljs inte längre
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Golden Goose superstar - Golden Goose superstars, vita med svart glittrig stjärna. Skorna är andvända i bra skick men inga defekter. Storlek 37 eu
Grå mocka sneakers från Louboutin - Säljer ett par snygga gråa Christian loubution 🙌Dom är väldigt sköna skor som är perfekta inför sommaren och våren ☀️ dom har såklart den ikoniska röda sulan men har tyvärr lite smuts, om ni har några mer frågor så fråga mig gärna och priset är ej hugget i sten så kan gå ner i snabb affär 🤝 (OBS, kartong och annat ingår tyvärr inte!)
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin med ikonisk röd sula och broderad logga på sidan och hälen. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i mocka med beige innersula. Kommer med originalkartong och certifikat.
Flycrews  - Säljer dessa svarta valentino flycrews allt og ingår försöker sälja snabbt kom med bud😅
UGG tasman - Säljer ett par bruna slip-on boots från UGG med mjuk insida i päls och snyggt broderat mönster runt öppningen. Skorna har en rund tå och platt sula med grovt mönster undertill. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk UGG-look.