Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bruna boots från Inuikii - Säljer ett par snygga bruna boots från Inuikii med mjukt foder och grova snören. Perfekta för kyliga dagar med sin varma insida och robusta sula. De har en praktisk dragflik baktill för enkel påtagning. Använda 2 gånger och är köpta i år! Skriv gärna för fler frågor💕
Svarta boots från Inuikii - Snygga svarta boots från Inuikii i skinn med snörning. De har ett högre skaft och en robust sula, perfekt för kyligare dagar. Insidan är fodrad för extra värme och komfort. Lagade hos skomakare på insida häl, men inget som syns på.
Inuikii boots  - Passar storlek 38. Nypris ca 3 000kr.  Skriv för egna bilder.
Svarta Inuikii boots med snörning - Säljer dessa vinterskor från Inukki! I stolek 37🌟mycket bra skick knappt använda! Därför priset
Beige moon boots från Inuikii - Säljer ett par snygga beige moon boots från Inuikii med grova snören och mjuk pälsfodring. Skorna har en rund tå, platt sula och är tillverkade i mocka och skinn. Perfekta för kalla dagar när du vill hålla stilen och värmen. Tog bilden från min vinted
Svarta,gråa boots från Inuikii - Säljer ett par svarta,gråa boots från Inuikii i mycket bra skick. De är gjorda i mocka med en snygg snörning framtill och har en robust sula. Perfekta för höst och vinter, håller dig varm och stilren. Passar både till vardags och lite finare tillfällen.
Grå boots från Inuikii - Säljer ett par snygga grå boots från Inuikii med mjukt foder och snörning. Skorna har en robust sula och är perfekta för kyligare väder. De har en unik design med en kombination av mocka och syntetmaterial. Skorna är i storlek 39 men är liten i storleken så skulle säga att de är i storlek 38. Skriv för frågor.
Inuikii boots
Inuikii boots  - 89 Inuikii boots  - 90 Inuikii boots  - 91

Inuikii boots

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: UGG

1800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Boots från inuikii i storlek 39, köpta förra året använda 2 ggr. Säljes pga för stora. Nypris 3600kr Pris kan diskuteras vid snabb affär 🧡🤍

idaasst
idaasst
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Zadig väska  - Säljer min superfina unika Zadig väska då den inte kommer till användning. Köpt för ca 2 år sen, väldigt sparsamt använd, den har tappat en stjärna men inget som märks. Nypris ca 4000kr.
 - Svarta flare Manchester byxor från zara. Så fina!!!!!! Tyvärr har d blivit för små för mig
Zadig väska  - Säljer min superfina unika Zadig väska då den inte kommer till användning. Köpt för ca 2 år sen, väldigt sparsamt använd, den har tappat en stjärna men inget som märks. Endast den långa kedjan med. Det är endast  Nypris ca 4000kr. Skriv för fler bilder!
Liknande annonser
Visa alla