Alla kategorier > Mode > Skor
Beige UGG boots med pälsfoder
Beige UGG boots med pälsfoder - 0 Beige UGG boots med pälsfoder - 1 Beige UGG boots med pälsfoder - 2 Beige UGG boots med pälsfoder - 3 Beige UGG boots med pälsfoder - 4 Beige UGG boots med pälsfoder - 5 Beige UGG boots med pälsfoder - 6

Beige UGG boots med pälsfoder

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Beigea
Skick: Nytt skick

549 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer ett par beige UGG boots med mjukt pälsfoder och platt sula. Skorna har rund tå och är tillverkade i mocka med UGG-logga på hälen. Perfekta för kalla dagar och har en klassisk, enkel design som är lätt att matcha med olika outfits.

Rozaline mansouri
Rozaline mansouri
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige UGG boots med rosett - Säljer ett par klassiska UGG boots i beige mocka med rund tå och platt sula. Baksidan har en stor rosett i satin och UGG-logga. Insidan är fodrad med mjuk päls för extra värme. Perfekta för kalla dagar och riktigt mysiga att ha på sig. Har vatten märke på utsidan som syns på bilden, går nog att få bort med proffesionellt tvätt, därav billigt pris
Beige UGG boots med pärldetaljer - Säljer ett par  UGG boots med fluffig päls runt kanten och breda band med UGG-logga DIREKR FRÅN DUBAJ. Skorna har pärldetaljer på snörningen och är tillverkade i mjuk mocka med platt sula. Perfekta för kalla dagar och har en rund tå.
Beige boots från UGG med fuskpäls - Säljer ett par beige boots från UGG med fluffig fuskpäls på insidan och grov plattformssula. Skorna har snörning med röda och vita mönstrade skosnören och är tillverkade i mocka. Perfekta för kalla dagar och har en riktigt cozy vibe.
Grå UGG boots med pälsfoder - Säljer ett par grå UGG boots med mjukt pälsfoder. Skorna har en klassisk design med rund tå och en liten dragflik baktill. Perfekta för kalla dagar.
Beige UGG boots med fårskinn - Säljer ett par klassiska beige UGG boots med rund tå och platt sula. Skorna är fodrade med mjukt vitt fårskinn på insidan och har en ovandel i mocka. Perfekta för kalla dagar och har en enkel, stilren design med dragflik bak.
Corall UGG boots med pälsfoder - Säljer ett par corall UGG boots med mjukt pälsfoder och rund tå. Skorna har en platt sula i gummi och är tillverkade i mocka. Perfekta för kalla dagar och har UGG-logga baktill på hälen. Fodret är fluffigt och matchar den orangea färgen.
Beige boots från UGG - Säljer ett par klassiska beige boots från UGG i mocka. De har en mjuk och varm insida, perfekt för kyligare dagar. Skorna kommer i originalkartong.
Beige boots från UGG - Säljer ett par supermysiga beige boots från UGG i nyskick, använda endast 1 gång. De är fodrade med mjuk päls på insidan och har en robust sula som passar perfekt för kalla vinterdagar. Ord pris är ca 2199kr. Kan postas mot fraktkostnad eller hämtas i Gbg!
Andra annonser från Skor
Visa alla
Gucci ace svarta - Helt nya svarta Gucci ace. Allt på bilderna tillkommer! Inget äkthetsbevis finns! Storlek 43. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med en glittrig guldstjärna på sidan och silverfärgad häl. Skon har snörning, beige sula och detaljer i mocka vid tån och hälen. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look.
Maison margiela gats navy - Ett par riktigt feta agats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Arigato  - Arigato 360 laceless | Nypris 3000kr | Storlek 45
Vita Maison Margiela Gats - Säljer nu dessa vita Maison Margiela gats för 1100kr! Skriv om du har någon fundering om skorna.
Maison Margiela GAT - Ett mar Margiela skor som använts en dag. Skorna har inga defekter osv. Ni förstår nog varför priset är så lågt… Kontakta mig ifall ni har frågor😃
Maison Margiela - Säljer dessa i storlek 43, skickar samma dag! Hör av dig vid frågor eller funderingar🙌🏼
Valentino flycrews  - Valentino flycrews i fint skick med låda och den passar strl 39/40 men är strl 38. Självklart Äkta😁