Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
UGG LOWMEL CHESTNUT  - Snygga bruna sneakers från UGG med snörning och mjukt foder. Skorna har en robust sula och är tillverkade i mocka och syntetmaterial. Perfekta för en stilren och bekväm look.
Bruna UGG lowmel  - Säljer ett par snygga bruna UGG lowmell i mycket bra skick. De är endast använda en gång och sälj för att de är för små. De har en mysig pälsfodring och är gjorda av mocka och syntetmaterial. Snören finns kvar, allt som kom med finns kvar. Mycket fina och sköna vinterskor. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
 UGG Lowmel - Säljer ett par svarta UGG boots med grov sula och pälsfoder. Skorna har snörning med mönstrade svarta och gråa skosnören, robust yttersula och detaljer i mocka och syntet. Perfekta för kalla dagar och har en cool, chunky look.
UGG lowmels - Säljer ett par svarta UGG lowmels med grov sula och snörning. Skorna har en blandning av mocka och textilmaterial samt mönstrade skosnören. Perfekta för dig som vill ha något både snyggt och bekvämt. Extremt bra skor till kallt väder och kyliga dagar❄️
UGG Lowmel - UGG Lowmel i storlek 44. Otroligt snygga och varma skor inför vintern. Använda få gånger, är som helt nya. Köptes nya för 3000kr från merchsweden (kvitto finns)
Uggs Lowmels  - Säljer ett par feta och sköna Uggs Lowmel i storlek 43. Perfekta för både vardag och chill – superbekväma och varma med den klassiska Uggs-känslan lägger de uppe för 1699kr men kom gärna med bud 😊
Ugg lowmel - Använda ca 3 gånger box o kvitto finns storlek 45. Svarta sneakers från UGG med tjocka, mönstrade snören och mjuk, fluffig insida. Skorna har rund tå, platt sula och detaljer i mocka och syntet. Perfekta för dig som gillar en sportig och bekväm stil.
Uggs lowmel - Säljer ett par svarta UGG lowmel. Änvända en månad förra vintern. Man får även med ett par nya snören. Äkta, Köpta från MerchSweden!
UGG lowmel
UGG lowmel - 0 UGG lowmel - 1 UGG lowmel - 2 UGG lowmel - 3

UGG lowmel

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Bruna
Skick: Nytt skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt nya ugg lowmel!

Emanuela
Emanuela
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Isabel marant liknande Kilklackar/ mockasneakers med wedgeklack - Snygga skor som liknar Isabel marant eller casadei supercoola till våren💙💙💙
Fold over boots - Säljer ett par svarta höga stövlar med bred klack och spetsig tå. Stövlarna har en liten gulddetalj upptill och är tillverkade i mocka. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Aldrig använda endast testade hemma, köpta på raglady men märket heter Givana. Original box finns även (sista bilden) och priset kan diskuteras💗
Isabel marant skor  - säljer dessa isabel marant skor i strl 39. köpta här på plick för ca ett år sen. ganska slitna inuti men inget som syns utifrån. kom privat vid frågor!
Svarta slouchy boots med klack - Snygga svarta stövlar i mocka-look med slouchy skaft och spetsig tå. De har smal klack och en trendig, avslappnad siluett som passar perfekt till både jeans och kjol. Stövlarna är helt svarta och har en elegant, modern vibe.
Valentino skor - Storlek: 40 || Skick:  8/10, lite små repor|| Nypris: Ca 6000kr || Följ för liknande produkter 🌊🍾
Maison margiela gats svarta - Ett par riktigt feta gats i storlek 42. Skickar alltid samma dag 🚚✅
Valentino open navy  - Ett par riktigt feta valentinos i storlek 43, allt på bilderna fås med, skickar samma dag!
Isabel marant skor  - Ett par stilrena Isabel marants i storlek 38, använda fåtal gånger utan defekter. Väldigt fräscha skor och passar bra nu till det kalla vädret. Skriv vid intresse!😇