Alla kategorier > Mode > Skor
Grå mockaboots med foder
Grå mockaboots med foder - 0 Grå mockaboots med foder - 1

Grå mockaboots med foder

Storlek: 38
Kategori: Skor
Färg: Gråa
Skick: Bra skick

99 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Mysiga grå boots i mocka med mjukt foder på insidan. Skorna har rund tå och platt sula, perfekta för kalla dagar. Klassisk enkel design som passar till det mesta och håller fötterna varma hela vintern.

Milla
Milla
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige mockaboots med foder - Säljer mina jättesnygga beige boots i mocka med mjukt foder och snörning. Perfekta för hösten och vintern💗💗❄️❄️❄️
Grå mockaboots med snörning - Stilrena boots i ljusgrå mocka med klassisk snörning och rund tå. Skorna har en platt sula och diskreta sömmar längs kanten. Perfekta för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Grå boots med foder - Säljer ett par mysiga grå boots med mjukt foder, oanvända.
Grå mocka boots med fransar - Säljer ett par grå boots i mocka med snygga fransdetaljer runt skaftet och snörning framtill. Skorna har en platt sula och rund tå, vilket gör dem både coola och bekväma. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och vill sticka ut med din stil.
Grå mocka boots med dragkedja - Snygga grå boots i mocka med dragkedja på sidan. De har en robust sula och elastiska paneler för enkel passform. Perfekta för en stilren look.
Grå mocka boots från UGG - Säljer ett par klassiska grå boots från UGG i mjuk mocka. De har en rund tå och är perfekta för kyligare dagar. UGG-loggan syns tydligt på baksidan av stövlarna. Sulan är robust och ger bra grepp.
Bruna mockaboots med foder - Mysiga bruna boots i mocka med mjukt foder på insidan. Skorna har en låg profil, rund tå och platt sula. Perfekta för kyligare dagar och enkla att dra på tack vare öglor baktill.
Grå Vans höga sneakers med foder - Säljer ett par grå höga Vans sneakers med vit sula och klassisk vit sidostrip. Skorna har snörning och är fodrade med mjukt material för extra värme. Perfekta för dig som vill ha en streetig look även under kallare dagar.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Inuikki skor  - Sjukt snygga inuikki skor, dem är använda därav priset men dem är fortfarande i väldigt bra skick. Box medkommer ❣️❣️nypris 2600kr
Maison margielas - Maison margiela gats. Storlek 43. Inte använda. Box medföljs och de skickas samma dag eller dagen efter! Hör av er vid frågor
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Lanvin Cap Toe | Size 41 - Snygga lanvins i size 41 | Mycket bra skick, små små defekter på tårna 🫡
Vita sneakers från Philippe Model - Snygga vita sneakers från Philippe Model med en stilren design. Skorna har snörning och en diskret logga på sidan. Riktigt sköna stilrena och bra inför vintern. Lite slitage på hälarna. Fråga efter bild vid köp! Om ni vill!
Bruna sneakers med nitar från Louboutin - Unika bruna sneakers från Christian Louboutin med grå snörning och coola svarta nitar över tån. Skorna har klassisk röd sula och är tillverkade i mocka för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Maison margiela gats vita - Ett par riktigt feta gats i storlek 42, box och dustbags fås med, skickar samma dag!