Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Uggs - Säljer mina superfina mörkblå uggs då jag knappt använder dom. Färgen är väldigt mörk blå så nästan som svart. De är använda ett fåtal gånger och kan skicka egna bilder sen vid intresse👍🏻👍🏻 strl 37, köparen står för frakten
Uggs - Boots från märket face. Pris kan diskuteras.
Uggs mini - Säljer mina uggs mini i en super Coop turkos färg!!! Sparsamt använda, köpta februari 2023 i Australien!!
Uggs  - Säljer ett rätt par använda uggs för att de är för små.
Uggs - Säljer dessa snygga uggs perfekta nu till vintern. Är i topp skick knappt använda! Box och extra snören medföljer i köp.
UGG - Ett par svarta uggs som är för stora för mig, därför säljer jag dom. Kom privat för privata bilder. Pris kan diskuteras!
Ugg
Ugg - 89 Ugg - 90

Ugg

Storlek: 37
Kategori: Skor
Märke: UGG

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd Uggs i storlek 37

Elin lagerstedt
Elin lagerstedt
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige Inuikii boots med snörning - Säljer ett par beige boots från Inuikii med grov snörning och platt sula. Skorna är fodrade med mjukt material och har en ovandel i mocka och skinn. Perfekta för kalla dagar och har en chunky vibe som sticker ut. Använda fåtal gånger. Låda ingår
Låga klackskor - Använda en gång men de är tyvärr för stora för mig. 4,5 cm hög klack
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Valentino Garavani Open sneakers vit/svart - Snygga Valentino Garavani Open sneakers i vitt skinn med bred svart rem över mitten och guldfärgad logga på plösen. Platt sula med mönstrad undersida och klassisk snörning. Kommer med originalkartong och dustbag.
Svarta höga stövlar med spetsig tå - Säljer ett par svarta höga stövlar i mocka med spetsig tå och klack då dem ej passa mig. Snyggt band med guldfärgad detalj upptill. Perfekta för dig som vill ha en stilren och edgy look till hösten eller vintern. Bra skick, fick dom av min syster
Maison Margiela Gats (äkthetsbevis)  - Storlek 44✅. Köpta i maj 2025 så använda minimalt slitna✅. Allt og följer med ✅öppen för prisförslag✅ skriv för frågor!
Inuikkii sneakers💕💕 - Populära svarta sneakers från INUIKII stl 37🌸 använda 1 gång!!!
Beige UGG boots med platt sula - Säljer ett par beige UGG boots med platt sula och rund tå. Skorna är tillverkade i mjuk mocka och har vitt fluffigt foder på insidan för extra värme. Klassisk UGG-logga baktill och grov yttersula som ger bra grepp. Perfekta för kalla dagar.