Alla kategorier > Skor
Uggs tasman
Uggs tasman - 89

Uggs tasman

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Beigea

1300 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Helt oanvända. Storlek 39. Lite små i storleken så passar 38/38.5. Otroligt fina och mysiga. Har även i svart & dessa kommer ej till användning så säljer dem <3

Did
Did
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helt nya uggs- tasman - Säljer dessa superfina, trendiga uggs💕helt nya, fick dem i julklapp förra året och endast testat dem. Säljer då de ej kommer till användning🤩skriv för fler bilder
Ugg tasman  - Säljer mina ugg Tasman i fint skick. Strl 39
Ugg Tasman tofflor - UGG tasman tofflor helt nya. Postar samma dag. Skriv om ni har några frågor😀
UGG TASMAN / CHESTNUT   - Säljer dessa UGG Tasman. De är helt nya och oanvända, och lådan medföljer. Jag står för äktheten till 100%. Jag accepterar ENDAST betalning via PayPal, och jag skickar varje dag fram till 20:00 - Jag har över 100+ 5-stjärniga recensioner på Vinted, så oroa dig inte! ☺️
UGG Tasman dam beige - Säljer ett par fina UGG tasman i färgen ”sand” Skorna är helt oanvända, endast provade. Skorna är små i storlek
Uggs Tasman - Säljer ett par UGG Tasman i storlek 39, passar även 38,5. Väldigt bekväma och varma, perfekta för vinterväder. Klassisk modell med mjukt foder och enkla att ta på och av. Pris kan diskuteras 💯
Ugg tasman - Säljer ett par helt nya oanvända Tasman ugg. Kommer i original förpackning
UGG Tasman - Skor som har använts några gånger och är verkligen varma. Säljer dem eftersom jag inte längre behöver dem.
Andra annonser från Skor
Visa alla
Beiga mockastövlar med spetsig tå - Snygga beiga stövlar i mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en hög skaftlängd och en liten dekorativ detalj upptill. Perfekta att styla med kjol eller klänning för en trendig look. HELT OANVÄNDA OCH NYA!!
Uggs - Världens finaste skor jag nånsin ägt men har aldrig kunnat använda pga fel storlek. Dem är 37 och jag har 39
Isabel Marant skor - Säljer desssa äkta Isabel Marant skor i modellen Bobby. De är i väldigt fint skick, säljer de eftersom de är för små på mig, de är storlek 36 (äkta till storlek). De är i färgen taupé/olivfärgade eller grön/grå. De är mocka utanpå och läder inuti!
Golden Goose skor - Säljer ett par vita sneakers i skinn med silverfärgad stjärna på sidan och rosa detalj vid hälen. Skorna har snörning och en beige sula. Insidan är metallic-silver och de har en klassisk låg profil. Perfekta för dig som gillar en clean men ändå lekfull look.
Beiga höga stövlar med spetsig tå - Snygga höga stövlar i beige mocka med slouchy passform och spetsig tå. Stövlarna har en låg klack och ger en trendig look till din outfit. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena boots.
*Limited edition* Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer mina älskade valentino skor pga att de inte längre passar min stil! Som man ser är de väl använda men har endast defekter på insidan av skon, de ser röda ut i kameran men är rosa i verkligheten💗💗 (den sista bilden är gammal)
Valentino Mink sneakers  - Säljer dessa super snygga Valentino sneakers då jag har köpt ett par nya, de är i använt men bra skick och är såklart äkta hör av er vid frågor❤️
Mörkblå Christian Louboutin med gråa nitar - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med coola silverfärgade nitar på tån. Skorna har snörning, vit platt sula och beige insida i skinn. Perfekta för dig som vill sticka ut med en edgy detalj.