Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Skor - Säljer dessa svarta skor ifrån ett italienskt märke i storlek 37. Dom har jätte fina detaljer och ett litet hjärta på sidan av skon. Köptes för 2199 säljer de för 400. Skriv om du vill ha fler bilder eller har frågor!🫶🏻
Skor - Säljer mina uggs då dom ej kom till användning. Lappen är kvar och även klistermärket under. Strl 36
Ugg skor - Använt denna vintern som var, men endast som tex promenader och i skolan. Dessa är i bra skick och perfekt nu till hösten och vintern.
Uggs skor - Fina uggs skor. Använda en vinter Storlek 38
Skor - Victorias Secret glitter slippers with Swarovski stones..size 39-40 ..used few times only.
Skor  - Jätte fina skor ej anväda. Köpte för 300 Säljer för 200
UGG SKOR - Ugg skor. Bra för vinter o snö. Schyssta skor men slitna och användna, därav det låga priset
Skor
Skor - 89 Skor - 90 Skor - 91

Skor

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Svarta

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer mina uggs i strl 39, köptes förra vintern och användes några gånger men används ej längre. Pris kan diskuteras💞

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
DeFacto vinterjacka  - Säljer denna jackan i strl L, den är lite mindre i storlek och har nästan ej använt den säljer pga att jag köpte en ny och använder inte denna🤍
Svart axelväska med kedjedetaljer - Snygg svart axelväska med silvriga kedjedetaljer och dragkedja upptill. Väskan har rynkade detaljer på framsidan och en stilren, modern look. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Olivgrön långklänning med vida ärmar - Olivgrön långklänning i glansigt, lätt material med draperad överdel och markerad midja. Klänningen har långa, vida ärmar och vackert fall. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant och unik look.
Liknande annonser
Visa alla