Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Valentino Garavani sneakers med nitar - Storlek 37,5, bra skick.
Valentino Garavani vita sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med bred svart läderdetalj över snörningen och coola nitar på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och klassisk snörning. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga sneakers med unik design.
Valentino Garavani sneakers med nitar - ALDRIG ANVÄNDA! Snygga vita Valentino Garavani sneakers i skinn med röda nitar och grafiskt tryck på sidorna. Skorna har snörning, platt sula och coola detaljer som ger en unik look. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva sneakers.
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med bred mörkblå rem över sidan och ikoniska nitar runt hälen. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn. Medföljer originalkartong, dustbag och äkthetskort. Perfekta för dig som gillar exklusiva detaljer och stilren design. Det är lite slitningar på dem
Vita Valentino Garavani Rockstud sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med ikoniska silvriga nitar på sidorna och hälen. Skorna har snörning och en klassisk rund tå. Perfekta för dig som vill ha en stilren men edgy look.
Vita Valentino Garavani sneakers med gulddetaljer - Super trendiga Valentines! Använda men i super bra skick, inga defekter förutom att insidan av skon är lite smutsig då jag använt sula i dem men de borde gå att tvättas bort. Jag är öppen för pris förslag!
Valentino Garavani vita sneakers - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med vinröd detalj på sidan och klassiska nitar på sulan. Skorna har snörning och är tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena detaljer.
Valentino Garavani vita sneakers - Säljer ett par vita Valentino Garavani sneakers med ikoniska nitar på hälen och breda beigea paneler på sidorna. Skorna har snörning, platt sula och är tillverkade i skinn. Perfekta för dig som vill ha en clean men ändå lyxig look.
Valentino Garavani vita sneakers med nitar
Valentino Garavani vita sneakers med nitar - 0 Valentino Garavani vita sneakers med nitar - 1 Valentino Garavani vita sneakers med nitar - 2 Valentino Garavani vita sneakers med nitar - 3

Valentino Garavani vita sneakers med nitar

Storlek: 39/38
Kategori: Skor
Märke: Valentino
Färg: Vita
Skick: Nytt skick

1399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med ikoniska guldiga nitar på sidorna och tungan. Skorna har rund tå, platt sula och är gjorda i skinn. Klassisk snörning och diskret logga på plösen. Perfekta för dig som vill sticka ut med stilrena detaljer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart skjorta från Ralph Lauren XL - Klassisk svart skjorta från Ralph Lauren i bomull med button-down krage och vita knappar. Skjortan har lång ärm och den ikoniska röda logotypen broderad på bröstet. Perfekt till jeans eller chinos för en stilren look.
Beige och rosa  sneakers - Snygga sneakers från Christian  i pastellrosa och beige canvas med vita detaljer. Klassisk låg modell med vita snören, gummisula och logotyp på plösen och sidan. Perfekta för dig som vill ha en exklusiv touch till din outfit.
Mörkgrön hoodie från Moncler - Snygg mörkgrön hoodie från Moncler med dragkedja framtill och broderad logga på bröstet. Tillverkad i ett mjukt och bekvämt material, perfekt för en avslappnad stil. Klassisk huva och minimalistisk design gör den enkel att matcha.
Svart keps med GG-mönster - Snygg svart keps med diskret GG-monogram över hela ytan. Kepsen har böjd skärm och detaljer i svart läder längs kanten. Perfekt accessoar för en trendig och stilren look.
Olivgrön dunjacka från Moncler - Snygg olivgrön dunjacka från Moncler med quiltad design och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt lätt att bära.
Svart bälte med silverfärgat H-spänne - Stilrent svart bälte med markerade vita sömmar och ett stort, silverfärgat H-format spänne. Bältet har en klassisk design och är tillverkat i skinn, vilket ger en lyxig känsla och passar till många olika outfits.
Liknande annonser
Visa alla