Alla kategorier / Mode / Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
UGG Classic Mini bruna boots - Helt nya UGG Classic Mini boots i brun mocka med rund tå och platt sula. Insidan är fodrad med mjuk och varm päls, perfekt för kalla dagar. Yttersulan är mönstrad för extra grepp. Ikonisk UGG-logga baktill. Skorna har en enkel och stilren design.
UGG Classic Ultra Mini Boot - Mysiga UGGs i färgen Chestnut i mjuk mocka med fluffigt foder. Klassisk rund tå och platt sula, perfekt för kyliga dagar. Dragkedja på sidan och UGG-logga på skaftet. Snygg och enkel design som passar till det mesta.
UGG Classic Mini svarta boots - UGG Classic Mini II stövlar i helsvart mocka med rund tå och platt sula. Skorna är fodrade och perfekta för kalla dagar. Klassisk och enkel design som passar till allt, med låg skaftlängd och mjukt material. De har använts en hel del, så de är något fläckade.
Ugg classic mini - äkta uggs dom tyvär inte kommit till mycket användning då dom har varit lite för stora. dom är i väldigt bra skick och kan självklart skicka egna bilder om du e intresserad💕🙏🏼(köpta nya för runt 2000kr)
UGG Classic Mini Bailey Zip - Låga uggs med dragkedja på båda sidor. Väldigt använda, därav lågt pris. Färgen på skinnet har nötts bort på flera ställen. Ena läderdetaljen på en dragkedja har lossnat.   Skokartong ingår.
Bruna UGG Classic Tall boots - Säljer ett par bruna UGG Classic Tall boots i storlek 37. De är tillverkade i Australien och har en mjuk pälsfodring för extra värme. Perfekta för kalla dagar.
Ugg classic mini svarta - Svarta mini ugg, i fint skick. Storlek 38!
Uggs - Två par Uggs för barn i storlek 28 (USA 11). Använda två gånger pga för små. 600kr/st eller 1100kr/båda. Finns i Tyresö, kan skickas mot fraktkostnad.
UGG classic short
UGG classic short - 89 UGG classic short - 90

UGG classic short

Storlek: 39
Kategori: Skor
Märke: UGG
Färg: Bruna

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

!ÄKTA! säljer mina uggs som köptes för ett par år sedan. Sulorna är lite slitna men det märker man bara på undersidan, inte runt. Så gulliga och sköna, helt perfekt för en kall höst/ vinter. Nypris: 2295kr. släpper inte för mindre än 300.

liz💌
liz💌
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
skinnbyxor - skinnbyxor från lager 157. aldrig använda. köpte för att jag tyckte de var skit snygga men använde aldrig. frakt ingår inte
Beiga skinnbyxor från H&M - Helt nya och oanvända byxor från H&M. Som på bilden fast beiga. Hittade tyvärr inte byxorna på h&m sidan i rätt färg men alla bilder är samma byxor bara att den första är den riktiga färgen. nypris 2500. möts helst upp.
stickade tröjor - rensar garderoben och säljer massor av stickade tröjor (kommer lägga upp mer) alla säljs för samma pris. om du undrar efter en specifik färg, fråga för chansen är stor att jag har en tröja i den färgen. möts helst upp / frakt står den som köper för
brun mockakjol - gullig brun mockakjol till hösten. använd två gånger. frakt ingår inte i priset
Klänning från Nelly - rensar garderoben: säljer denna klänning från nelly då den inte kom till användning så mycket. nypris runt 500, har för mig att jag betalade det men är inte säker då den inte finns kvar. säljer för 150. frakt ingår inte / träffas helst
adidas tröja - första två är lånade bilder! adidas originals crew sweatshirt i storlek S men passar som en stor M
brandy melville christy zip hoodie - oversized hoodie från brandy melville. modellen heter christy zip up hoodie. nypris är ungefär 450kr!  nyskick, bara använd ett par ggr 🤍🤍 suuupermysig material
blommigt linne - Säljer detta linne fran Bershka då den har bara varit i min garderob och aldrig blivit använd. liknar den från brandy. storlek S men passar S/M
DKNY väska - Snygg DKNY väska i nyskick. Helt oanvänd. Bestämde mig för att sälja den för att den tyvärr inte kommit till användning. nypris är 2345kr (köptes från zalando) säljer för 1800kr.
1996 RETRO NUPTSE JACKET - Säljer en svart vinterjacka i dun från The North Face i storlek M. Använd 3 gånger. Släpper inte för mindre än 2000
Liknande annonser
Visa alla